Wiadomość gry na świecie 6 stycznia 2017, 15:00

autor: Arantasar

Pecetowe wydanie Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację

Przedstawiciele studia Red Thread Games zapowiedzieli, że 24 marca – razem z debiutem konsolowym – pecetowa edycja gry Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację. Poprawka zatytułowana The Final Cut wprowadzi szereg ulepszeń w grafice, udźwiękowieniu i mechanice produkcji, tak by nie odbiegać od wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4.

Parę dni temu informowaliśmy o wydaniu gry Dreamfall Chapters na konsole Xbox One i PlayStation 4. Przygodówka ukaże się 24 marca 2017 roku i zawierać będzie wszystkie pięć epizodów. Tytuł ma być dostępny zarówno w cyfrowej dystrybucji, jak i w wydaniu pudełkowym.

24 marca pecetowe wydanie gry Dreamfall Chapters otrzyma dużą aktualizację. - Pecetowe wydanie Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację - wiadomość - 2017-01-09
24 marca pecetowe wydanie gry Dreamfall Chapters otrzyma dużą aktualizację.

Dziś deweloperzy ze studia Red Thread Games poinformowali, że jednocześnie z wydaniem konsolowym pecetowa edycja gry Dreamfall Chapters otrzyma dużą aktualizację. Poprawka zatytułowana The Final Cut została pomyślana jako okazja do odświeżenia produkcji, tak by nie odbiegała ona od wydania na konsole ósmej generacji. Autorzy zapowiadają znaczące ulepszenia w grafice (ze szczególnym uwzględnieniem animacji oraz oświetlenia i cieniowania), udźwiękowieniu i mechanice tytułu. O wielu z nich myśleli od dawna sami deweloperzy, jednak spora część została też uwzględniona w odpowiedzi na głosy społeczności. Więcej szczegółów mamy poznać w najbliższej przyszłości.

Przy okazji ekipa poinformowała o swoich najbliższych planach dotyczących rozwoju gry Dreamfall Chapters. Niedługo powinna ukazać się od dawna oczekiwana aktualizacja zawierająca między innymi szereg poprawek eliminujących błędy i optymalizujących produkcję oraz wprowadzająca niemiecką wersję językową. Deweloperzy otrzymali już wszystkie nagrania głosowe, ale całość znajduje się jeszcze w fazie testów. W dalszej kolejności – ale jeszcze przed aktualizacją Final Cut – ukaże się patch dodający brakujące do tej pory nagrody związane z Marcurią i postacią obwoływacza miejskiego.

Dreamfall Chapters zwiastun wersji konsolowej

Dreamfall Chapters zwiastun wersji konsolowej [1:53]

Dreamfall Chapters ukaże się na Xboksie One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na 24 marca 2017 roku.

Dreamfall Chapters to trzecia odsłona serii przygodówek zapoczątkowanej w 1999 roku grą Dreamfall: The Longest Journey. W produkcji poznajemy losy kobiety o imieniu Zoe, która dzięki niecodziennym zdolnościom potrafi podróżować w snach pomiędzy trzema światami: magiczną Arcadią, zaawansowanym technologicznie Starkiem oraz tajemniczym miejscem o nazwie Storytime.

Pecetowe wydanie Dreamfall: Chapters otrzyma dużą aktualizację - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.01.2017 18:58
Meno1986
96
Szkubany Myszor

Brawa dla RTG!

06.01.2017 23:59
odpowiedz
Sttarki
11
Pretorianin

Bardzo dobra wiadomość. W takim razie zaczekam na grę do marca. Już się nie mogę doczekać.

07.01.2017 00:01
odpowiedz
Predi2222
90
CROCHAX velox

fajnie z ich strony tylko że grę już dawno skończyłem ... a niedosyt pozostał

07.01.2017 19:41
odpowiedz
jackowsky
155
Dobry Wojak Szwejk

"Dreamfall Chapters to trzecia odsłona serii przygodówek zapoczątkowanego w 1999 roku grą Dreamfall: The Longest Journey."

Pierwszą grą z serii była Najdłuższa Podróż (The Longest Journey). Dreamfall: The Longest Journey powstał w 2006