Mass Effect: Andromeda Najnowsze wiadomości i informacje

Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy [Aktualizacja #13: data premiery, multiplayer, przepustka sezonowa, gameplay]

Meehow, 16 stycznia 2017, 19:30

W poniższym kompendium zebraliśmy wszystkie informacje dotyczące nadchodzącej czwartej odsłony serii Mass Effect pod tytułem Mass Effect: Andromeda. Będziemy je na bieżąco aktualizować zarówno do dnia premiery, jak i po.

Mass Effect: Andromeda zaoferuje masę potencjalnych partnerów łóżkowych

Adrian Werner, 15 stycznia 2017, 11:56

Producent ze studia BioWare zapewnił fanów, że w grze Mass Effect: Andromeda pojawi się wielu potencjalnych partnerów miłosnych, a sceny seksu zostaną bardzo dobrze zrealizowane.

Mass Effect: Andromeda – kolejne informacje o trybie multiplayer

Movis, 10 stycznia 2017, 10:47

Mike Gamble – jeden z producentów studia BioWare, obecnie pracujący nad grą Mass Effect: Andromeda – wypowiedział się w wywiadzie dla serwisu Kotaku na temat powiązań trybu wieloosobowego z główną fabułą gry. Choć informacji o multiplayerze nadal brakuje, być może dowiemy się o nim więcej jeszcze w tym miesiącu.

Mass Effect: Andromeda bez przepustki sezonowej

Góral, 8 stycznia 2017, 11:28

Aaryn Flynn, główny menadżer w studiu BioWare, potwierdził, że Mass Effect: Andromeda nie otrzyma przepustki sezonowej. Dodatkowo wyjawił on, że gra działa w 30 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xboksie One.

Mass Effect: Andromeda z konkretną datą premiery [AKTUALIZACJA: jest gameplay trailer]

Góral, 5 stycznia 2017, 08:20

Studio BioWare ujawniło datę premiery wyczekiwanej gry Mass Effect: Andromeda. Produkcja ukaże się w Europie 23 marca bieżącego roku i dostępna będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na PC-tach.

Injustice 2 i Mass Effect: Andromeda zadebiutują w ostatnim tygodniu marca? [news zaktualizowany]

Arantasar, 4 stycznia 2017, 12:00

Na stronie programu lojalnościowego konsoli Xbox pojawiły się daty premiery gier Injustice 2 i Mass Effect: Andromeda. Druga odsłona serii bijatyk osadzonych w uniwersum DC Comics miałaby ukazać się 28 marca. Z kolei kontynuacja cyklu Mass Effect ma trafić do sklepów 31 marca. [Aktualizacja: dementi ze strony studia NetherRealm]

Mass Effect: Andromeda - 4 stycznia zobaczymy nowy gameplay

Adrian Werner, 30 grudnia 2016, 10:38

Studio BioWare poinformowało, że 4 stycznia pokazane zostaną nowe fragmenty rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Pokaz gry odbędzie się podczas konferencji firmy Nvidia na targach CES, co oznacza, że zobaczymy wreszcie w akcji pecetową wersję projektu.

BioWare planuje kolejne części Mass Effect: Andromeda?

Arantasar, 13 grudnia 2016, 12:34

W rozmowie z serwisem Game Informer dyrektor kreatywny studia BioWare – Mac Walters – zasugerował, że gracze powinni zachować zapisy stanu rozgrywki po ukończeniu gry Mass Effect: Andromeda. Mogą one zostać wykorzystane w ewentualnej kontynuacji. Poruszono też kilka innych ciekawych tematów (np. kompozycję fabuły i zakończenia).

Mass Effect: Andromeda – gameplay z The Game Awards 2016

Vergil, 2 grudnia 2016, 05:11

W trakcie tegorocznej edycji The Game Awards światło dzienne ujrzał kolejny materiał wideo prezentujący w akcji najnowszą odsłonę cyklu Mass Effect, o podtytule Andromeda.

Mass Effect: Andromeda – szczegóły dotyczące trybu multiplayer

Arantasar, 28 listopada 2016, 15:01

Serwis Game Informer podzielił się z czytelnikami szczegółami dotyczącymi trybu multiplayer gry Mass Effect: Andromeda. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie cyklu będzie on oparty na starciach czteroosobowych drużyn z kolejnymi falami przeciwników – walka ma mieć jednak bardziej dynamiczny i przestrzenny charakter. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu wiadomości.

Mass Effect: Andromeda ma być największą grą w historii BioWare

Meehow, 25 listopada 2016, 11:40

Jak wynika z informacji udzielonych przez Mike’a Gamble’a, producenta serii Mass Effect, gra Mass Effect: Andromeda będzie największą produkcją w dotychczasowej historii studia BioWare.

Mass Effect: Andromeda - szczegóły dotyczące aktywności pobocznych

Arantasar, 24 listopada 2016, 16:05

Portal Game Informer udostępnił szereg informacji na temat aktywności pobocznych w grze Mass Effect: Andromeda. W trakcie rozgrywki będziemy mogli infiltrować wrogie bazy, walczyć z gigantycznymi bossami, przejmować strefy zrzutu, sondować obce gatunki i technologie czy eksplorować planety przy pomocy pojazdu Nomad. Powrócą także misje związane z towarzyszami podróży.

Mass Effect: Andromeda – "pierwszy gameplay" na The Game Awards 2016

Entelarmer, 22 listopada 2016, 10:25

Studio BioWare zdradziło datę prezentacji pierwszego pełnoprawnego pokazu rozgrywki z gry Mass Effect: Andromeda. Gameplay zostanie pokazany w grudniu przy okazji tegorocznej gali The Game Awards.

Szczegóły na temat nowej rasy kosmitów w świecie Mass Effect. Kim są Kettowie?

Jakub Mirowski, 15 listopada 2016, 10:03

Za sprawą materiału wideo w serwisie Game Informer otrzymaliśmy sporo informacji na temat Kettów - jednej z nowych obcych ras w zapowiedzianej na wiosnę grze Mass Effect: Andromeda

Zatrzęsienie informacji o Mass Effect: Andromeda

Vergil, 8 listopada 2016, 12:16

Gra Mass Effect: Andromeda ostatecznie wyszła z cienia – światło dzienne ujrzała cała masa nowych informacji na temat tej produkcji. Dotyczą one nie tylko otoczki fabularnej, lecz także schematu rozgrywki oraz kości niezgody – trybu multiplayer.

Mass Effect: Andromeda – nowy zwiastun i informacje o grze [AKTUALIZACJA: Kolejna dawka wiadomości]

Vergil, 7 listopada 2016, 18:15

Na kilka godzin przed rozpoczęciem tegorocznej edycji N7 Day, światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat Mass Effect: Andromeda – poznaliśmy również oficjalny wygląd okładki, zarówno w wersji na komputery osobiste, jak i edycji zmierzającej na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Mass Effect: Andromeda z nowym teaserem – premiera gry może zostać opóźniona

Vergil, 2 listopada 2016, 09:57

BioWare oszczędnie dawkuje informacje na temat Mass Effect: Andromeda, toteż fani muszą cieszyć się z każdego udostępnionego przez twórców materiału, pokroju nowego teasera, zawierającego wskazówkę na temat czasu akcji gry.

Mass Effect: Andromeda ukaże się 21 marca 2017 roku? Sklep Amazon źródłem plotek

luckie, 10 października 2016, 12:20

Sklep Amazon stał się źródłem plotek na temat daty premiery Mass Effect: Andromeda, która podobno przypada na 21 marca 2017 roku. Firma Electronic Arts nie skomentowała tych doniesień, ale oficjalny termin wydania gry to początek przyszłego roku.

Mass Effect: Andromeda z dwójką bohaterów

Entelarmer, 9 września 2016, 11:40

Mac Walters ze studia BioWare ujawnił interesujące informacje na temat gry Mass Effect: Andromeda. Wbrew oczekiwaniom graczy, nie będziemy wybierać między męskim lub żeńskim odpowiednikiem tego samego bohatera, lecz między bratem i siostrą. W grze pojawi się także ojciec rodzeństwa.

Mass Effect: Andromeda będzie działać w 30 FPS na PS4 oraz PS4 Pro

Jakub Mirowski, 8 września 2016, 09:34

Producent gry Mass Effect: Andromeda ujawnił, że kosmiczny RPG od studia BioWare będzie działać w 30 klatkach na sekundę na konsolach firmy Sony - zarówno na PlayStation 4, jak i na PlayStation 4 Pro.

Mass Effect: Andromeda na pierwszym gameplayu na PS4 Pro

Draug, 7 września 2016, 22:20

Firma Electronic Arts zaskoczyła osoby oglądające konferencję PlayStation Meeting, pokazując pierwszy zapis rozgrywki z gry Mass Effect: Andromeda. Najnowszego RPG-a studia BioWare zademonstrowano w akcji na konsoli PlayStation 4 Pro.

Duża szansa na remaster Mass Effect; więcej o Andromedzie w grudniu

Yossarian, 17 sierpnia 2016, 11:49

Z krótkiego fragmentu rozmowy z wiceprezesem Electronic Arts, opublikowanego przez serwis Game Informer, wynika, że firma planuje wydać remaster jednej ze swoich gier. Wybór wydaje się oczywisty. Ponadto dowiedzieliśmy się, co dzieje się z grą Mass Effect: Andromeda i kiedy możemy liczyć na konkretne materiały z niej.

Przez trud do Andromedy, czyli czego oczekuję od nowego Mass Effect

Meehow, 1 lipca 2016, 17:32

Brak solidnej prezentacji gry Mass Effect: Andromeda na targach E3 2016 był zarazem rozczarowaniem i zaskoczeniem. Jako że o rzeczonym tytule wciąż wiemy bardzo mało – mimo że data premiery majaczy już na horyzoncie – postanowiłem napisać skromny felieton na temat swoich marzeń, oczekiwań i pomysłów na Andromedę.

Mass Effect: Andromeda - kolejne informacje z E3 2016

Góral, 15 czerwca 2016, 21:04

Choć podczas prezentacji gry Mass Effect: Andromeda na konferencji firmy Electronic Arts nie podano zbyt wielu szczegółów, to te pojawiły się w rozmaitych wywiadach przeprowadzonych z twórcami produkcji podczas targów E3.

Mass Effect: Andromeda – znamy nazwisko głównej postaci i parę innych ciekawostek

Draug, 14 czerwca 2016, 02:10

Studio BioWare ujawniło, że główny bohater (lub bohaterka) gry Mass Effect: Andromeda będzie nosił nazwisko Ryder. Poznaliśmy też parę innych ciekawostek na temat tego RPG-a.

Mass Effect: Andromeda nadal bez gameplayu. Zobacz trailer z E3

Jakub Mirowski, 12 czerwca 2016, 23:22

Podczas poprzedzającej E3 konferencji EA Play nie otrzymaliśmy ani szeregu nowych informacji, ani fragmentów rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. BioWare zaprezentowało jedynie krótki materiał o procesie produkcji.

BioWare potwierdziło premierę Mass Effect: Andromeda na początku 2017 roku

Meehow, 11 maja 2016, 11:55

BioWare potwierdziło przesunięcie daty premiery gry Mass Effect: Andromeda na początek 2017 roku. Aaryn Flynn, dyrektor generalny kanadyjskiego studia, wytłumaczył tę obsuwę potrzebą doszlifowania gry.

Mass Effect: Andromeda - wyciekł nowy materiał wideo

Adrian Werner, 2 kwietnia 2016, 12:18

Do sieci wyciekł krótki, ale bardzo ciekawy materiał wideo z projektu, którym najprawdopodobniej jest Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect: Andromeda – ludzkość w roli kosmicznych najeźdzców?

Meehow, 30 marca 2016, 14:55

Do Internetu wyciekła kolejna rzekoma ankieta dotycząca nadchodzącej gry Mass Effect: Andromeda, tym razem najwyraźniej skupiona na marketingu.

Ekipa Mass Effect: Andromedy traci starszą edytorkę

Meehow, 8 marca 2016, 12:55

Cameron Harris, starsza edytorka w studiu BioWare, planuje opuścić ekipę deweloperską gry Mass Effect: Andromeda, a także branżę wirtualnej rozrywki. Będzie to trzecie odejście z zespołu nadchodzącej, najnowszej części serii Mass Effect w ostatnim czasie.

Główny bohater Mass Effect: Andromedy na grafikach koncepcyjnych

Meehow, 4 marca 2016, 14:00

Jeden z deweloperów pracujących nad grą Mass Effect: Andromeda zaprezentował kilka wysokiej jakości grafik koncepcyjnych przedstawiających protagonistę rzeczonego tytułu.

Premiera Mass Effect: Andromeda nastąpi na początku 2017 r.

Norton, 2 marca 2016, 15:36

Fani Mass Effecta nie doczekają się w tym roku premiery Andromedy. Blake Jorgensen, dyrektor finansowy Electronic Arts, ogłosił bowiem, że najnowsza odsłona znanej serii BioWare ukaże się w sprzedaży dopiero na początku roku 2017.

Chris Schlerf, główny scenarzysta Mass Effect: Andromeda, zamienia BioWare na Bungie

Jakub Mirowski, 16 lutego 2016, 10:36

Z BioWare, studia odpowiedzialnego za tworzenie Mass Effect: Andromeda, odszedł główny scenarzysta gry, Chris Schlerf. To kolejny ważny członek zespołu, który opuścił kanadyjską firmę na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Titanfall 2 i Mass Effect: Andromeda najpóźniej w marcu 2017 roku

Jakub Mirowski, 29 stycznia 2016, 11:20

Firma Electronic Arts w swoim raporcie fiskalnym zapowiedziała, jakich gier możemy się spodziewać w okresie od 1 kwietnia 2016 do 31 marca 2017 roku. Wśród nich są kontynuacje takich marek jak Mass Effect, Titanfall czy Battlefield.

Mass Effect: Andromeda traci starszego dyrektora ds. rozwoju

Jakub Mirowski, 29 grudnia 2015, 09:50

Chris Wynn, starszy dyrektor ds. rozwoju w zespole odpowiedzialnym za Mass Effect: Andromeda, rozstaje się z firmą BioWare i wraca do Stanów Zjednoczonych.

Mass Effect: Andromeda - wyciekł spory zestaw nowych informacji

Adrian Werner, 22 listopada 2015, 09:47

W sieci pojawił się spory zestaw nowych informacji na temat gry Mass Effect: Andromeda. Pochodzą one z anonimowego źródła, ale wszystko wskazuje, że są prawdziwe.

Mass Effect: Andromeda - główna postać wzorowana na Sally Ride?

Góral, 16 listopada 2015, 18:38

Fani serii Mass Effect odkryli w ostatnim zwiastunie gry Mass Effect: Andromeda nieśmiertelnik, który sugeruje, że główna postać nowej odsłony cyklu odziedziczy nazwisko po amerykańskiej astronautce Sally Ride.

Mass Effect: Andromeda na nowym teaserze

Adrian Werner, 8 listopada 2015, 13:30

Studio BioWare wypuściło nowy teaser gry Mass Effect: Andromeda, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu RPG-ów science-fiction.

Brak znanych postaci i bardziej dynamiczna walka w Mass Effect: Andromeda

Jakub Mirowski, 14 sierpnia 2015, 16:35

Chris Wynn ze studia BioWare zapowiedział, że w planowanym na końcówkę 2016 roku Mass Effect: Andromeda nie pojawią się postaci z poprzednich części, jako że nie miałoby to sensu w kontekście przedstawionej historii.

Analiza zapowiedzi Mass Effect: Andromeda

GeneticsD, 16 czerwca 2015, 23:13

Co wnioskujemy z tytułu gry? Jak wszystkie poznane rasy, z Radą na czele, rozwinęły podróże międzygalaktyczne? Nie będzie wątku Sheparda? I dobrze! Przyglądamy się pokrótce pierwszym informacjom na temat Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect 4 to od teraz Mass Effect Andromeda; zobacz pierwszy zwiastun

Meehow, 15 czerwca 2015, 22:50

Podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach E3 oficjalnie zapowiedziano Mass Effect Andromeda, dotychczas nazywane Mass Effect 4 przez fanów serii. Gra ma zadebiutować w święta 2016 roku.

Mass Effect 4 z ponad setką planet? Nowe informacje

Entelarmer, 21 kwietnia 2015, 11:52

Użytkownik Shinobi602 ujawnił kolejne szczegóły dotyczące Mass Effect 4 oraz potwierdził wiarygodność wcześniejszej ankiety, zdradzającej niemało informacji na temat kontynuacji kosmicznej serii od studia Bioware.

Nowe szczegóły o Mass Effect 4

Góral, 19 kwietnia 2015, 10:24

Jeden z użytkowników forum Reddit opublikował otrzymaną ankietę, dotyczącą gry Mass Effect 4. Jeżeli jest ona prawdziwa, to właśnie poznaliśmy mnóstwo informacji dotyczących kolejnej odsłony słynnego cyklu studia BioWare.

Mass Effect 4 z trybem multiplayer?

Pirlond, 12 lutego 2015, 10:40

Wiele wskazuje na to, że kolejna odsłona cyklu Mass Effect (podobnie jak część trzecia oraz wydane niedawno Dragon Age: Inkwizycja) zostanie wyposażona w tryb multiplayer. Tak przynajmniej wynika z ogłoszenia o pracę opublikowanego przez koncern Electronic Arts.

BioWare: Mass Effect 4 nie będzie powielał Dragon Age: Inkwizycja

Meehow, 3 lutego 2015, 13:00

Jak wynika z wypowiedzi Aaryna Flynna, generalnego kierownika studiów BioWare Montreal i Edmonton, kolejna odsłona Mass Effect nie będzie powielała rozwiązań z Dragon Age: Inkwizycja, a skupiała się na rozwoju i ulepszaniu tego, co dotychczas pojawiało się w serii.

Mass Effect 4 - nowe informacje i grafiki. Zremasterowana wersja trylogii

Adrian Werner, 8 listopada 2014, 09:59

Studio BioWare udostępniło nowe grafiki koncepcyjne z Mass Effect 4 i zestaw świeżych informacji na temat tego projektu. Dowiedzieliśmy się m.in., że za fabułę odpowiada główny scenarzysta Halo 4. Ponadto autorzy rozważają opracowanie odświeżonej wersji pierwszych trzech części serii.

Mass Effect na PlayStation 4 oraz Xbox One dostępny w Amazonie

Renox, 20 sierpnia 2014, 10:50

W internetowym sklepie Amazon pojawiły się dwie interesujące karty produktu związane z grą Mass Effect w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Mamy tutaj zatem najprawdopodobniej do czynienia albo z całkowicie nową odsłoną serii, albo – co bardziej prawdopodobne - specjalnym wydaniem wszystkich trzech części cyklu z myślą o konsolach ósmej generacji, o którym plotkowało się jakiś czas temu.

Mass Effect 4 – prezentacja prototypów modeli głównego bohatera oraz transportera Mako

Ender, 1 sierpnia 2014, 21:03

W sieci pojawił się zapis wideo z panelu poświęconego kolejnej odsłonie serii Mass Effect, który odbył się czasie konwentu Comic-Con w San Diego. Twórcy zaprezentowali trójwymiarowe modele postaci głównego bohatera, a także prototypową wersję transportera Mako.

Nowe Mass Effect - powrót pojazdu Mako i inne wieści Comic-Conu

Adrian Werner, 27 lipca 2014, 13:59

Podczas konwentu Comic-Con studio BioWare zdradziło pierwsze konkrety na temat kolejnej odsłony cyklu Mass Effect. Dowiedzieliśmy się m.in., że powróci możliwość eksplorowania planet za pomocą pojazdu Mako, a główny bohater kampanii ponownie będzie człowiekiem.

Mass Effect 4 – dziennik dewelopera prosto z E3

luckie, 9 czerwca 2014, 22:17

Firma Electronic Arts pokazała na E3 2014 pierwszy dziennik dewelopera z nowej odsłony serii Mass Effect. Produkcja zabierze nas w nieznane rejony kosmosu i pozwoli swobodnie eksplorować wirtualny świat. Co więcej, studio BioWare zdradziło, że pracuje obecnie nad zupełnie nową marką gier.