Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2023, 15:45

autor: Kamil Kleszyk

Dziś kolejna gra za darmo w GOG, to strategia polityczno-szpiegowska

Platforma GOG.com po raz kolejny przygotowała dla swoich użytkowników darmową grę. Tym razem padło na polityczno-szpiegowską strategię Sigma Theory: Global Cold War.

Źródło fot. Mi-Clos Studio
i

W sklepie GOG.com pojawiła się kolejna darmowa produkcja. Tym razem do swojej kolekcji gier możemy przypisać Sigma Theory: Global Cold War, czyli dzieło studia Mi-Clos (znanego z kosmicznej strategii Out There). Jeśli więc jesteście zainteresowani tytułem, to musicie pamiętać, że macie tylko 72 godziny na jego odebranie (do 19 czerwca do godz. 15:00).

Jak sama nazwa wskazuje, Sigma Theory: Global Cold War to polityczno-szpiegowski thriller inspirowany popularnymi serialami telewizyjnymi w stylu Homeland czy House of Cards.

W grze wcielamy się w rolę szefa potężnej organizacji szpiegowskiej, którego zadaniem jest przodownictwo w ogólnoświatowym wyścigu zbrojeń i sabotowanie działań konkurencji. Niestety, nasze akcje będą obarczone wielkim ryzykiem i presją ze strony kierownictwa, które – w zależności od wyników – zdecyduje o tym, czy pozostaniemy na stanowisku.

Produkcja Mi-Clos Studio charakteryzuje się rozbudowaną warstwą fabularną, z ogromnym światem oraz całą masą zróżnicowanych postaci i organizacji. Sama rozgrywka odbywa się zaś w systemie turowym.

Sigma Theory: Global Cold War zadebiutowało na pecetach w 2019 roku. Z kolei trzy lata później trafiło również na Switcha oraz urządzenia mobilne wyposażone w systemy Android i iOS.

Poniżej możecie obejrzeć krótki trailer prezentujący grę.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej