Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

Plotki - kontynuacja serii Commandos oraz kolejne projekty twórców Mark of Chaos

Adrian Werner, 13 kwietnia 2010, 10:25

Mamy dla was kolejną porcję spekulacji. Tym razem dotyczą one nowej gry z serii Commandos oraz dwóch gier, nad którymi pracuje obecnie zespół Black Hole Entertainment.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - Warhammer: Mark of Chaos wraz z dodatkiem Battle March za jedyne 69,90 zł

Jiker, 13 października 2008, 09:58

Październikowe Szaleństwo Cenowe, to najlepsza okazja, aby za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w ciekawe tytuły z oferty naszego Sklepu GRY-OnLine. Dotychczas zaproponowaliśmy Wam ciekawe promocje na takie tytuły, jak S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, Uncharted: Drake’s Fortune, Devil May Cry 4, The Settlers: Wschodnie Królestwa i Star Wars: The Force Unleashed. Pora na odkrycie kolejnej karty.

Premiery gier w Polsce (21-27 lipca)

Vercetti, 28 lipca 2008, 09:20

Liczba gier, które w ubiegłym tygodniu zadebiutowały na polskim rynku, dobitnie świadczy o tym, że wciąż mamy do czynienia z klasycznym przykładem sezonu ogórkowego. Zamiast narzekać, powinniśmy się jednak cieszyć, bo choć w ciągu minionych siedmiu dni do rodzimych sklepów trafiło zaledwie sześć premierowych tytułów, ich liczba jest i tak dwukrotnie większa niż tydzień wcześniej.

Pecetowy Battle March wszedł w fazę Gold

Brenda, 29 kwietnia 2008, 09:53

Jak donosi producent, firma Black Hole Games, Battle March wszedł w złotą fazę produkcji. Oznacza to, że płyta ze skończonym programem została już wysłana do tłoczni i niebawem trafi na półki sklepowe.