Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shattered Suns

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 maja 2008)

Przemysław Zamęcki, 23 maja 2008, 09:42

Super szybkie motocykle, konferencja Ubisoftu, japońskie erpegi, Asterix na olimpiadzie, kosmiczne strategie i gitarowy rekord Guinnessa to najważniejsze informacje w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”. Zapraszamy do lektury.

Premiera gry Shattered Suns ponownie przesunięta

Metatron, 21 grudnia 2007, 10:07

Wygląda na to, że zainteresowani grą Shattered Suns fani kosmicznych strategii czasu rzeczywistego będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ premiera produkcji studia Clear Crown Studios po raz kolejny zostanie przesunięta.

Shattered Suns dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 3 września 2007, 11:30

Nie sprawdziły się prognozy, jakoby strategia czasu rzeczywistego od zespołu Clear Crown Studios miała zadebiutować na rynku 5 października 2007. Producenci Shattered Suns poinformowali, że data premiery przygotowywanego przez nich tytułu została przełożona na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Shattered Suns oficjalnie

Elrond, 28 kwietnia 2007, 21:24

Przedstawiciele firmy Clear Crown Studios oficjalnie poinformowali o tworzeniu strategii czasu rzeczywistego w klimacie SF, zatytułowanej Shattered Suns. Gra oprócz wciągającej fabuły oferować ma m.in. bitwy przedstawione w pełnym 3D, jednostki projektowane przez graczy, unikalną ekonomię oraz interaktywną kampanię.