Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Xenonauts

Wyprzedaż #GryNaWakacje na GOG.com; Xenonauts za darmo

ElMundo, 4 czerwca 2018, 22:29

W serwisie cyfrowej dystrybucji GOG.com wystartowała właśnie wyprzedaż z okazji zbliżających się wakacji. Oprócz solidnych przecen wielu tytułów czeka na nas także możliwość zdobycia darmowej gry - strategii Xenonauts.

Xenonauts - duchowy następca gry X-COM zadebiutował na rynku

Góral, 17 czerwca 2014, 11:22

Wczoraj w ramach cyfrowej dystrybucji zadebiutowała strategia Xenonauts. Niezależne studio Goldhawk Interactive pracowało nad nią od kilku lat i deweloperom w końcu udało się ukończyć projekt wzorowany na oryginalnej grze X-COM.

Gra Xenonauts wylądowała na Kickstarterze. Demo dostępne do pobrania

Aver, 9 maja 2012, 11:02

Duchowy następca X-COM: UFO Defense oraz X-COM: Terror from the Deep zadebiutował na Kickstarterze. Twórcy liczą na zebranie środków na dodanie nowych elementów do gry. Udostępnili także demo produkcji.

Niezależne studio pracuje nad duchowym następcą kultowego X-COM

Jiker, 17 kwietnia 2010, 12:05

Niezależny deweloper Goldhawk Interactive postanowił wykorzystać zamieszanie wynikłe w związku z zapowiedzią nowoczesnej i nie spełniającej oczekiwań fanów kontynuacji kultowej marki X-COM, ujawniając oficjalnie swoje pierwsze dzieło – strategię Xenonauts. Grę zaczęto już określać mianem duchowego spadkobiercy takich pozycji, jak X-COM: UFO Defense oraz X-COM: Terror from the Deep.