Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Yakuza: Kenzan!

Powstaje kolejna odsłona marki Yakuza na PlayStation 3

Jiker, 1 lipca 2010, 09:30

Toshihiro Nagoshi, główny projektant serii Yakuza (w Japonii znanej jako Ryu ga Gotoku), oznajmił w wywiadzie udzielonym redakcji magazynu Famitsu, że ruszyły prace nad nową odsłoną tej popularnej serii przygodowych gier akcji. Produkcja zostanie wydana na PlayStation 3.

Demo Yakuza 3 już w tym miesiącu?

Misiek, 3 stycznia 2008, 11:57

Dwie pierwsze odsłony Yakuza zostały bardzo ciepło przyjęte w Japonii przez użytkowników PlayStation 2. Nic więc dziwnego, że Sega szykuje już „trójkę”, tym razem jednak z myślą o najnowszej stacjonarnej konsoli Sony. Yakuza 3 ma zadebiutować w Kraju Kwitnącej Wiśni 6 marca, ale najprawdopodobniej już w bieżącym miesiącu będziemy mogli sprawdzić jej „próbkę”.

Yakuza 3 wiosną przyszłego roku

Metatron, 12 września 2007, 16:40

W najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu opublikowana została informacja o tym, że Sega aktualnie pracuje nad trzecią częścią cieszącej się sporą popularnością w Kraju Kwitnącej Wiśni serii Yakuza. Produkcja ukaże się wyłącznie na konsolę PlayStation 3.

Yakuza nowej generacji?

eLKaeR, 31 grudnia 2006, 13:05

Japończycy już od ponad trzech tygodni grają w kontynuację pozycji pt. Yakuza. Stworzony przez korporację Sega sequel zbiera na Dalekim Wschodzie bardzo dobre recenzje i zapewne w niedalekiej przyszłości doczekamy się jego zachodniego debiutu. Tymczasem producent niniejszej przygodowej gry akcji, czyli Toshihiro Nagoshi, pracuje już nad kolejnym projektem.