Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

„Patriotyczne” gry – czyli jak zbić kasę na mrzonkach o wielkiej Polsce

Czarny, 10 stycznia 2014, 13:40

Twórcy gier już dawno zauważyli, że wydawanie produkcji nawiązujących do polskiej historii to znakomity interes. Przez to patriotyzm został sprowadzony do roli wabika przyciągającego graczy. Jakie są najbardziej spektakularne przykłady tego procederu?

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu debiutuje na polskim rynku

Jiker, 12 listopada 2010, 12:55

Firma Cenega Poland informuje, że gra strategiczna Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu (na Zachodzie znanej pod tytułem Reign: Conflict of Nations), której symboliczna premiera odbyła się wczoraj, powinna być już dostępna w najważniejszych punktach sprzedaży w całej Polsce.

Jacek Komuda o grach strategicznych

eLKaeR, 2 listopada 2010, 08:08

W związku z nadchodzącą premierą produkcji pt. Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu w warszawskim Muzeum Narodowym został zorganizowany wykład znanego pisarza, poświęcony tworzeniu gier strategicznych oczami historyka.

Jacek Komuda o pracach nad grą Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

Olek, 10 października 2010, 13:09

„Tworzenie gry historycznej oczami historyka” to tytuł wykładu, jaki 20 października w Muzeum Narodowym w Warszawie wygłosi Jacek Komuda. Historyk, pisarz i współautor scenariuszy do gier Wiedźmin oraz Earth 2160 opowie o pracach nad strategią Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Polskiego Imperium: Od Krzyżaków do Potopu

Jiker, 6 października 2010, 14:37

Firma Cenega Poland opisała szczegółowo zawartość edycji kolekcjonerskiej gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, autorstwa rosyjskiego studia deweloperskiego Lesta Studio. Podała również cenę wydawnictwa.