Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Populous DS

Electronic Arts zabiera się za stare marki?

Hed, 11 sierpnia 2009, 11:45

W lipcu zastanawialiśmy się, czy Electronic Arts powróci do marek studia Bullfrog. Harvey Elliott z EA Bright Light mówił wtedy, że chętnie zabrałby się za takie projekty, bo dzieła firmy założonej przez Petera Molyneux były wybitne. Jeden z blogów zauważył właśnie wnioski patentowe złożone przez wydawcę i obejmujące nazwy Populous, Theme Park, Wing Commander oraz Road Rash.

Czy stare marki Bullfroga powrócą?

Hed, 22 lipca 2009, 11:09

Jeden z serwisów (Videogamer) napisał, że jest nadzieja na przypomnienie przez Electronic Arts starszych produkcji studia Bullfrog, założonego między innymi przez Petera Molyneux. Taki wniosek wysunięto po rozmowie z szefem EA Bright Light. Harvery Elliott, jak sam mówi, został zatrudniony kilka lat temu przez wydawcę właśnie w celu przywrócenia do życia którejś ze starych marek.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 października 2008)

Jiker, 27 października 2008, 12:17

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: problemy z Guitar Hero: World Tour, demonstracja Valkyria Chronicles w ofercie PlayStation Network, pecetowy Bully z kłopotami, Populous DS w fazie złota, przetestuj New Xbox Experience przed premierą. Zapraszamy do lektury.

Remake gry Populous trafi na NDS

Metatron, 20 września 2007, 11:07

Starsi gracze z pewnością pamiętają stworzoną przez Bullfrog (a więc pod czujnym okiem Petera Molyneux) w 1989 roku grę Populous. Była to ciekawa strategia, w której wcielaliśmy się w rolę boga, a naszym zadaniem była opieka nad ludem. Jak się okazało, ten klasyczny tytuł doczeka się remake’u i ukaże się na przenośną konsolę NDS.