Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SOCOM: U.S. Navy SEALs

Zipper Interactive – studio znane z serii SOCOM zamknięte przez firmę Sony

Hed, 31 marca 2012, 09:55

Firma Sony potwierdziła, że studio Zipper Interactive zostało zamknięte. Producent jest znany przede wszystkim z serii SOCOM, chociaż w ostatnich latach stworzył też gry MAG i Unit 13.

Nadchodzi SOCOM 4

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:05

SOCOM, czyli jedna z najpopularniejszych serii sieciowych strzelanin na konsole z rodziny PlayStation doczeka się jeszcze w tym roku kontynuacji. Na oficjalnym blogu, Jeremy Dunham z Zipper Interactive ujawnił, że trwają prace nad SOCOM 4.

Czy czwarta odsłona cyklu SOCOM już powstaje?

Jiker, 6 lipca 2009, 10:31

Cykl SOCOM ma swoich wiernych fanów. Siła serii leży przede wszystkim w umiejętnym określeniu środka pomiędzy taktyczną a typowo rozrywkową strzelaniną. Chwalona jest także intuicyjność rozgrywki i przyjazny interfejs użytkownika. Czy podobnie będzie w przypadku SOCOM 4: U.S. Navy Seals na PlayStation 3, której rozpoczęcie produkcji sugeruje serwis internetowy firmy PCB Productions?

Będzie jeszcze więcej gier z serii SOCOM

eLKaeR, 20 maja 2007, 11:55

Dobrze zorientowanych w branży graczy może dziwić nieco, że ujawnioną w miniony czwartek pozycję dla PS3 pt. SOCOM Confrontation szykuje nie amerykańska firma Zipper Interactive (jej właśnie zawdzięczamy wszystkie dotychczasowe SOCOM-y), lecz studio Slant Six Games, zlokalizowane w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Pierwsza z wymienionych grup developerskich ma jednak dwa asy w rękawie.

SOCOM Confrontation dla PlayStation 3, czyli multiplayerowe wojny w Sieci

eLKaeR, 17 maja 2007, 09:55

Od początku swojego istnienia seria SOCOM związana była wyłącznie z rodziną konsol PlayStation. Ten stan rzeczy nie ulega zmianie, ponieważ ujawniona właśnie gra o nazwie SOCOM Confrontation powstaje jedynie z myślą o PlayStation 3. Ludzie z Sony Computer Entertainment chcą zorganizować premierę gotowego produktu w listopadzie bieżącego roku.

Seria SOCOM: U.S. Navy SEALs pożegna się z PlayStation 2

eLKaeR, 13 grudnia 2006, 09:32

Po czterech latach od premiery pierwszej części popularnej serii SOCOM: U.S. Navy SEALs najwyższy czas na rozstanie się tego cyklu z jego macierzystą platformą, czyli PlayStation 2. Podczas lektury nowego numeru amerykańskiego magazynu Electronic Gaming Monthly można natrafić na informację, dotyczącą przyszłości niniejszej marki.

Jeszcze więcej taktycznych gier akcji spod znaku SOCOM: U.S. Navy SEALs

eLKaeR, 20 kwietnia 2006, 09:32

Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na terenie Europy dostępne są teraz dwie nowe odsłony popularnego cyklu SOCOM: U.S. Navy SEALs - „trójka” dla PlayStation 2 oraz Fireteam Bravo dla PlayStation Portable. Developerzy z Zipper Interactive najwidoczniej nie zamierzają na tym kończyć, gdyż w ofercie internetowego sklepu EBgames.com znalazły się już kolejne części wspomnianej serii.

Twórcy SOCOM pod skrzydłami Sony

Elrond, 25 stycznia 2006, 12:14

Nie wiedzieć czemu, ale ostatnimi czasy bardzo popularne stało się wchłanianie niezależnych firm developerskich przez ich partnerów wydawniczych. Tzn. takie ruchy z jednej strony są dobre, ponieważ zapewniają stałe źródło finansowania przyszłych projektów, z drugiej strony jednak developer tworzy praktycznie pod dyktando wydawcy.

Wycieczka do Bangladeszu z amerykańskimi komandosami odwołana

eLKaeR, 23 kwietnia 2005, 14:14

Tygrys bengalski, zwany także królewskim, wziął nazwę gatunkową od azjatyckiego regionu, w którego wschodniej części leży Bangladesz – jeden z najgęściej zaludnionych krajów na Ziemi. Właśnie niczym dzikiego kota znad Zatoki Bengalskiej szefowie korporacji Sony obawiają się widocznie władz wspomnianego państwa, ponieważ postanowili dokonać zmian w szykowanej grze pt. SOCOM 3: U.S. Navy SEALs.

Posiadacze PS2 dostaną trzecią część SOCOM: US Navy SEALs

ComCo, 24 lutego 2005, 12:55

Amerykański oddział korporacji Sony Computer Entertainment zapowiedział wydanie trzeciej części popularnej, konsolowej serii SOCOM: U.S. Navy SEALs. Gra trafi na sklepowe półki w przedostatnim kwartale bieżącego roku i ukaże się na zasadzie wyłączności (exclusive) na konsolę Sony PlayStation 2.