Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tomb Raider: Underworld - Beneath the Ashes

Lara Croft - królowa jest tylko jedna

Fett, 12 września 2015, 15:42

Premiera nowych przygód Lary Croft zbliża się wielkimi krokami, warto więc cofnąć się nieco w czasie i pochylić nad historią marki Tomb Raider.

Kolejne plotki o Tomb Raider 9 w sieci

Maciej Śliwiński, 22 lutego 2010, 14:03

Plotek o nowej grze z serii Tomb Raider ciąg dalszy. Mimo, że kolejna odsłona przygód sympatycznej i miłej dla oka pani archeolog nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie, w sieci pojawiły się kolejne spekulacje związane z tym tytułem.

Wieści ze świata (Tomb Raider, Final Fantasy XIII, World of Warcraft) 15/02/10

Jiker, 15 lutego 2010, 12:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: urodziny Lary Croft, mistrzostwa Metal Gear Online, pierwszy dodatek do World of Warcraft z zielonym światłem w Chinach i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiera pierwszego dodatku DLC do Tomb Raider: Underworld

Hed, 24 lutego 2009, 10:29

Wydawca Eidos już wczoraj potwierdził cenę dodatku DLC do gry Tomb Raider: Underworld, który swą premierę ma dzisiaj. Za 800 punktów Microsoftu, czyli mniej więcej 10 dolarów, możemy zwiedzić podziemne korytarze mieszczące się pod zrujnowaną posiadłością bohaterki. Potwierdzono również, że nową postacią, jaką zobaczymy w drugim zestawie dodatkowej zawartości, będzie sobowtór Lary.

Nowa przygoda Lary w Tomb Raider: Underworld dostępna już 24 lutego

Hed, 20 lutego 2009, 09:56

Firma Eidos poinformowała, że opóźniona nowa zawartość DLC do najnowszej odsłony przygód Lary Croft pojawi się już 24 lutego, czyli w przyszły wtorek. Rozszerzenie Tomb Raider: Underworld nosi tytuł Beneath the Ashes i zabierze nas w podróż do podziemi umiejscowionych pod spaloną rezydencją głównej bohaterki. Wraz z nowym poziomem otrzymamy również sporą łatkę naprawiającą wiele błędów.

Dodatek do Tomb Raider: Underworld opóźniony

Filip „fsm” Grabski, 9 lutego 2009, 15:10

Smutna wiadomość dla wszystkich koneserów wirtualnych pośladków Lary Croft – zapowiadany przez Eidos dodatek zatytułowany Beneath the Ashes zaliczy opóźnienie.

Nowa zawartość DLC do Tomb Raider: Underworld pojawi się 10 lutego

Hed, 22 stycznia 2009, 19:58

Już kilka dni temu informowaliśmy o możliwych datach premiery i szczegółach planowanych dodatków DLC do wydanych w listopadzie ubiegłego roku najnowszych przygód Lary Croft. Posiadacze Tomb Raider: Underworld na Xboksa 360 będą mogli nabyć pierwszy z nich, zatytułowany Beneath the Ashes, już 10 lutego tego roku. Drugie z zapowiadanych rozszerzeń pojawi się najprawdopodobniej miesiąc później.

Dodatki DLC do Tomb Raider: Underworld pojawią się 21 stycznia?

Hed, 13 stycznia 2009, 12:07

Dwa ekskluzywne dodatki do gry Tomb Raider: Underworld w wersji na Xboksa 360 zostały zapowiedziane już jakiś czas temu. Jednego z nich spodziewaliśmy się jeszcze przed świętami, drugiego na początku tego roku, lecz jak na razie żaden się nie ukazał. Dzisiaj niektóre serwisy sugerują, że najprawdopodobniej oba będą dostępne 21 stycznia tego roku, oczywiście za odpowiednią sumę.