Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shrek Trzeci

Nowe przygody Shreka w postaci gry zapowiedziane

Hed, 16 kwietnia 2010, 10:45

Zielony ogr Shrek powróci niedługo na ekrany kin w filmie Shrek Forever After, któremu będzie towarzyszyła gra pod tym samym tytułem. Głównymi atrakcjami w nowej produkcji będą: czteroosobowy tryb kooperacji, mnóstwo charakterystycznych postaci i łamigłówki. Tytuł zostanie wydany w maju tego roku na PC i konsolach (Wii, Xbox 360, PlayStation 3, DS).

Poradnik: Shrek Trzeci

Redakcja GRYOnline.pl, 11 września 2007, 12:13

Szczegółowy opis przejścia całej gry oraz miejsc, gdzie można znaleźć cenne przedmioty.

Kolejny Shrek zagości na ekranach Dual Screenów

Vercetti, 28 sierpnia 2007, 12:45

Kasowy sukces trzeciej odsłony filmowego Shreka sprawił, że Activision postanowiło wykorzystać popularność zielonego ogra i podjęło decyzję o rozpoczęciu prac nad nową grą z jego udziałem. Amerykański koncern zaanonsował właśnie nową pozycję pt. Shrek: Ogres and Dronkeys, dedykowaną wyłącznie konsoli Nintendo Dual Screen.

Shrek The Third już w sprzedaży

Metatron, 15 maja 2007, 13:48

Firma wydawnicza Activision ogłosiła, że trzecia część gry opowiadającej o przygodach znanego z ekranów kinowych sympatycznego ogra, Shrek The Third, trafiła właśnie do sprzedaży na całym świecie. Tym samym wcześniejsze informacje o przesunięciu daty premiery na czerwiec, okazały się przedwczesne. Jedynie wersja na PSP ukaże się dopiero na początku przyszłego miesiąca.

Trzeci Shrek zagościł w progach Xbox Live

eLKaeR, 10 kwietnia 2007, 11:23

Premiery Shreka Trzeciego, czyli kolejnej części filmowych przygód popularnego zielonoskórego ogra i jego przyjaciół, spodziewamy się w Polsce podczas tegorocznego lata. Nieco wcześniej na rynek trafi gra, będąca adaptacją tej najnowszej odsłony perypetii bajkowych postaci – anglojęzyczny tytuł brzmi tak samo, jak kinowy, czyli Shrek the Third. Posiadacze konsol Xbox 360 mogą już wypróbować demo.

Shrek the Third dopiero w czerwcu

Metatron, 12 marca 2007, 10:55

Firma Activision zmieniła datę premiery gry Shrek the Third, przenosząc ją z maja na czerwiec. Jak nietrudno się domyślić, produkcja będzie silnie związana z wchodzącą do kin trzecią częścią przygód nieokrzesanego, ale sympatycznego ogra.