Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SingStar Vol. 2

Do polskich sklepów trafiło 100 tysięcy SingStarów

Gambrinus, 10 grudnia 2009, 10:25

Tydzień temu Sony poinformowało, że seria gier karaoke SingStar sprzedała się dotychczas w 20 milionach egzemplarzy. Ten bardzo dobry wynik został osiągnięty w przeciągu 5 lat. Pierwsza część ukazała się jeszcze wiosną 2004 roku na konsolę PlayStation 2. Od tej pory seria doczekała się niezliczonej ilości dodatków i kompilacji.

20 milionów sprzedanych SingStarów, nowy patch już jest

Maciej Śliwiński, 3 grudnia 2009, 13:00

Pięć i pół roku zajęło serii SingStar przekroczenie granicy 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Taką informację przekazało dziś Sony, które na przestrzeni ostatnich lat wydało ponad 20 tytułów związanych z tą marką. Wiadomości te zbiegły się również z premierą nowego patcha, który podnosi wersję gry do 4.30 i wprowadza wiele nowych rozwiązań.

SingStar wzbogaci się o nowe opcje

Vercetti, 16 lipca 2009, 12:17

Dave Ranyard z firmy Sony Computer Entertainment Europe na trwającej od dwóch dni imprezie Developer Conference w Brighton ujawnił kilka szczegółów na temat zmian, jakie czekają grę SingStar w najbliższej przyszłości. Produkcja doczeka się usprawnionej opcji kupowania piosenek i premierowego trybu Clubs.

Piąte urodziny serii Singstar

ziooleck, 25 maja 2009, 10:10

Niektóre gry na zawsze odmieniają branże elektronicznej rozrywki. Do grona wspomnianych tytułów można zaliczyć serię Singstar, która trafiła na sklepowe półki równo 5 lat temu. Unikalne karaoke przyniosło oczekiwany powiew świeżości i od razu zawładnęło sercami odbiorców. Czy mimo upływu czasu sytuacja pozostaje bez zmian?

Słynna Abba zaatakuje nasze struny głosowe

SETH, 11 września 2008, 08:49

Co takiego może łączyć Bartłomieja Bartoliniego z jedną z najlepiej sprzedających się serii na konsolę PlayStation, dwoma szwedzkimi małżeństwami i najczęściej oglądaną ostatnią produkcją kinową w Polsce i na świecie? Oczywiście skandynawski zespół ABBA.

W jaki sposób nowe edycje Rock Band i SingStar umożliwią wykorzystanie utworów z poprzedników

vampire, 22 sierpnia 2008, 12:00

Na blogu MTVMultiplayer z wypowiedzi Johna Drake'a, PRa Harmonix możemy dowiedzieć się, co będziemy musieli zrobić, aby w nadchodzącym Rock Band 2 cieszyć się utworami z jedynki. Wraz z datowaną na 14 września premierą przeznaczonej na Xboxa 360 wersji gry, zostanie wydany specjalny patch do pierwowzoru, dzięki któremu w menu pojawi się nowa opcja umożliwiająca eksport danych.

Sukces serii SingStar

Elrond, 21 sierpnia 2008, 12:50

Jak myślicie – jakie piosenki cieszą się największym wzięciem? Z informacji przedstawionych przez Sony wynika, iż są to utwory przeznaczone do odśpiewania w grze SingStar.

Premiery gier w Polsce (11-15 sierpnia)

Vercetti, 18 sierpnia 2008, 11:10

Cztery nowości – to bilans minionego tygodnia w kwestii premier gier w Polsce. Na naszym rynku ukazała się wreszcie bijatyka Soul Calibur IV w wersji na PS3 i X360, a w ślad za nią na sklepowe półki powędrowały: DS-owa strategia Sid Meier's Civilization Revolution, wypełniony po brzegi piosenkami SingStar Vol. 2 na PS3 oraz egzotyczna, pecetowa przygodówka Agon: Lost Sword of Toledo.

E3 2008: Szef europejskiego oddziału Sony o przyszłości serii SingStar

aRusher, 18 lipca 2008, 13:55

Zapowiedziana na konferencji Microsoftu gra Lips to ewidentny klon SingStara z kilkoma nowymi opcjami, co nie zmienia faktu, że jego ogłoszenie musiało koncernowi Sony pomieszać szyki. Japońska firma ma jednak coś w zanadrzu, jak dowiedział się serwis Eurogamer w rozmowie z szefem jej europejskiego oddziału – Davidem Reevesem.

Sony sprzedało 12 milionów egzemplarzy Singstara w wersji PAL

Virion, 28 kwietnia 2008, 09:10

Od daty wydania pierwszego Singstara minęły już cztery lata. Jak dotąd gra karakoke sprzedaje się całkiem nieźle, bo do tej pory gracze zakupili około 12 mln egzemplarzy produktu Sony Computer Entertainment (w samym tylko rejonie PAL)