Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Chromehounds

Wieści ze świata (StarCraft II, Pokemon Platinum, Crysis 2) 17/08/09

Jiker, 17 sierpnia 2009, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 9 milionów Xboksów 360 w Europie, świetna sprzedaż Pokemon Platinum, nowe informacje o Crysis 2 na targach GamesCom, Sega zapowiada śmierć sieciowej rozgrywki Chromehounds i inne. Zapraszamy do lektury.

Wprowadzono pierwsze płatne dodatki do gry Chromehounds

Jiker, 21 sierpnia 2006, 14:19

SEGA zdecydowała się na umieszczenie w sieci pierwszych płatnych dodatków do Chromehounds – gry (głównie) sieciowej, łączącej w sobie założenia typowe dla zręcznościowych gier akcji i pozycji, w których wielki nacisk kładzie się na taktykę.

Amerykanie nie pograją w demo Chromehounds

Metatron, 29 czerwca 2006, 12:23

Posiadacze X360 mogą pobrać za pośrednictwem Xbox Live Marketplace demo gry Chromehounds. Zrobią to, o ile nie mieszkają w USA bądź Kanadzie. Nie wiadomo na razie, dlaczego wprowadzono takie ograniczenie.

Demo Chromehounds jeszcze w tym miesiącu

BK, 22 czerwca 2006, 07:14

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że gra Chromehounds uzyskała „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Dla wszystkich oczekujących na premierę mamy dobrą wiadomość – przed zakupem będzie można sprawdzić wersję demonstracyjną.

Chromehounds w "złocie"

Krystian Smoszna, 17 czerwca 2006, 09:28

Chromehounds – pierwszy projekt studia From Software przygotowany z myślą o konsoli Xbox 360 – osiągnął „złoty” status. Oznacza to, że gra jest już gotowa, a od premiery dzieli ją już wyłącznie wytłoczenie płyt i zapakowanie tych ostatnich do pudełek.

Druga szansa Xboxa 360 w Japonii

Elrond, 3 kwietnia 2006, 13:10

Według raportów, które opierają się na źródłach zbliżonych do japońskich sprzedawców sprzętu, Xbox 360 dostanie drugą szansę na zrobienie dobrego, "pierwszego" wrażenia na tamtejszych odbiorcach. Ponowny start konsoli Microsoftu w Kraju Kwitnącej Wiśni miałby odbyć się już w czerwcu, a oficjalna informacja na ten temat ma pojawić się w przyszłym tygodniu.

Posiadacze konsoli Xbox 360 mogą zobaczyć jeszcze więcej bojowych robotów

eLKaeR, 14 lutego 2006, 07:23

Konflikty militarne z udziałem wielkich robotów, sterowanych przez ludzi, oglądaliśmy już na wielu rozmaitych platformach sprzętowych. Także konsola Xbox 360 doczeka się gry, traktującej o potyczkach stalowych dwunożnych gigantów, przygotowywanej przez ojców popularnego cyklu Armored Core. Developerzy rozważają nawet stworzenie kontynuacji nadchodzącego produktu.