Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Field Ops

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09

Jiker, 14 sierpnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

Wydawca Field-Opsa poszukuje modelki do kampanii reklamowej

Vercetti, 19 lutego 2007, 16:01

Firma The Games Company, pełniąca rolę niemieckiego wydawcy strzelanki o nazwie Field-Ops, ogłosiła dzisiaj, że poszukuje modelki, która nadawałaby się do wzięcia udziału w internetowej oraz prasowej kampanii, reklamującej grę studia Digital Reality. W celu wyłonienia odpowiedniej kandydatki nasi sąsiedzi zza Odry zorganizowali specjalny konkurs.

W tym roku nie zobaczymy Field Ops

eLKaeR, 14 czerwca 2006, 07:07

Ostatni raz na temat ciekawie zapowiadającej się gry pt. Field Ops pisaliśmy w połowie marca bieżącego roku. Od tamtej pory w omawianej sprawie panowała dość niepokojąca cisza, którą teraz przerwała szwajcarska firma wydawnicza Freeze Interactive, aby poinformować, że nowe pecetowe dzieło pracowników węgierskiego studia Digital Reality ukaże się znacznie później, niż pierwotnie zapowiadano.