Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Codename: Outbreak

Codename: Outbreak - poradnik

Solnica, 30 kwietnia 2002, 14:03

Codename: Outbreak do łatwych gier z całą pewnością nie należy. I nie warto zasiadać do niej po ciężkim dniu w pracy czy szkole, gdyż może się to okazać najbardziej irytującym kwadransem w całej historii gier komputerowych...

Polskie pudełko Codename: Outbreak

Sznur, 30 stycznia 2002, 17:45

Już niecały miesiąc pozostał do premiery taktycznej gry akcji Codename: Outbreak. W związku z tym firma Manta Multimedia ujawniła wstępny projekt pudełka do gry, które możecie oglądnąć poniżej. Trzeba przyznać, że nowy wygląd graficzny (coś á la Rambo połączony z Predatorem) robi znacznie większe wrażenie niż wydanie zachodnioeuropejskie. Manta czeka na wszelkie opinie i sugestie od wszystkich graczy pod emailem [email protected]

Manta Multimedia ujawnia cenę Codename: Outbreak

Sznur, 14 stycznia 2002, 16:12

Znamy już kwotę jaką będziemy musieli wydać aby mieć przyjemność z gry w spolszczoną wersję Codename: Outbreak. Manta Multimedia poinformowała, iż gra kosztowała będzie 49,90 PLN. Przypomnijmy, że pierwotnie Codename: Outbreak miał ukazać się w taniej serii eXtra GRA (firmy CD Projekt). Co prawda w planach nie było polonizacji, ale kosztować miała tylko 19,90...

Codename: Outbreak - prace polonizacyjne rozpoczęte

Solnica, 4 grudnia 2001, 11:54

Jak poinformował nas przedstawiciel Manty, rozpoczęły się prace lokalizacyjne Codename: Outbreak i „już wkrótce krzyki umierających i jęki rannych odezwą się z nową siłą, i z polskim akcentem”.

Nowa gra z nowej firmy

Łosiu, 4 grudnia 2001, 08:49

Za naszą wschodnią granicą pojawiło się nowe studio programistyczne - Deep Shadows. Jego pracownicy ujawnili że pracują już nad swoją pierwszą grą o jeszcze nieznanym tytule.

Codename: Outbreak - zmiana wydawcy...

Michał Bobrowski, 15 listopada 2001, 09:08

Na oficjalnej stronie projektu eXtra GRA pojawiła się informacja o zmianie gry, która zagości w kolejnym numerze tej serii. Przypomnijmy, że pierwotnie zapowiadano, że będzie to produkt autorstwa GCS Game World - Codename: Outbreak. Nowy tytuł nie został jeszcze ujawniony. Trudno tej informacji nie połączyć z wiadomością przesłaną przez firmę Manta Multimedia...

Kolejna eXtra Gra już w sprzedaży...

Michał Bobrowski, 17 października 2001, 15:58

W dniu dzisiejszym w sklepach z grami i punktach dystrybucji prasy na terenie całego kraju pojawiła się kolejna pozycja z serii eXtra Gra - Original War. Podobnie jak w przypadku poprzednich tytułów, tak i teraz ze całkowicie zlokalizowaną grę znajdującą się na dwóch CD zapłacimy 29,90 zł. Przy okazji tej premiery został również ujawniony kolejny tytuł, jaki ukaże się w tej serii – będzie nim taktyczna gra akcji Codename: Outbreak.

Codename: Outbreak „ozłocony”

Sznur, 14 września 2001, 09:07

GCS Game World poinformował, iż zakończył pracę nad swą taktyczną grą akcji Codename: Outbreak, która jest już gotowa do tłoczenia. Otwarto również oficjalną stronę gry, której nazwa, jak pamiętamy, brzmiała wcześniej Venom.

Venom=Codename: Outbreak

Fajek, 6 lipca 2001, 15:00

Wczoraj informowaliśmy, że Virgin Interactive będzie wydawcą kolejnej taktycznej gry akcji zatytułowanej Codename: Outbreak. Jednak, jak się okazało dopiero dziś, nie jest to żaden nowy tytuł a po prostu zmiana nazwy gry Venom nad którym prace toczą się już od dłuższego czasu.

Taktyczna gra akcji Codename: Outbreak

Sznur, 5 lipca 2001, 18:24

Virgin Interactive będzie wydawcą kolejnej taktycznej gry akcji zatytułowanej Codename: Outbreak. Nad grą pracuje zespół GCS Game World, znany z ciekawego RTS-a Cossacks: European War.

Wersja beta Venom'a już pod koniec Kwietnia

Łosiu, 24 kwietnia 2001, 07:43

Ukraińska firma GSC Game World poinformowała, że z końcem tego miesiąca zakończy prace nad wersją beta ciekawie zapowiadającej się taktycznej gry akcji – Venom.