Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warrior Kings

Przegląd prasy: Click!, NŚGK i PLAY 1/2004 już w kioskach

Solnica, 19 grudnia 2003, 16:48

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czekają na was najnowsze, świąteczno-noworoczne (1/2004) numery czasopism poświęconych tematyce gier komuterowych/video: Click!, Nowy Świat Gier Komputerowych oraz PLAY.

Kolejne gry z serii Warrior Kings

Fajek, 24 lutego 2003, 12:58

Firma Empire Interactive poinformowała dziś o uzyskaniu wyłączności na publikacji gier z serii Warrior Kings , która to jest tworzona przez firmę Black Cactus. Dotyczy to przede wszystkim sequel’a zatytułowanego Warrior Kings: Battles, RTS’a, który zostanie wydany w marcu tego roku.

Od dzisiaj Wariorr Kings PL oraz Wiggles PL po 49,90

Fajek, 23 października 2002, 13:53

W dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiły reedycje gier Warrior Kings PL i Wiggles PL wydane w serii Fajna Cena. Obie gry są sprzedawane ze wszystkimi dodatkami i bonusowymi płytami, podobnie jak w dniu ich premiery.

Chcesz zostać generałem? – Zgłoś się do firmy Black Cactus

Łosiu, 19 września 2002, 07:53

Kampanie oraz akcje promujące gry i zachęcające nas do ich zakupu zaczynają przebierać ostatnio, nie tyle dziwne, co niespotykane dotąd formy. Po słynnym już Turoku firmy Acclaim, na kolejny pomysł wpadł francuski producent Black Cactus. Pracuje on obecnie nad „Warrior Kings: Battles”, drugą częścią udanej strategii „Warrior Kings”, i ogłosił, iż szuka graczy, którzy chcą wystąpić w grze jako generałowie. Zainteresowani? :)

Recenzja: Warrior Kings

Fajek, 17 maja 2002, 11:11

Warrior Kings – gra zapowiadana jako rewolucja w gatunku RTS. Niestety na zapowiedziach się skończyło, ale nie zmiania to faktu, iż WK to kawał dobrej roboty. Jak duży kawał? Zapraszam do recenzji...

Warrior Kings - premiera!

Fajek, 8 maja 2002, 10:01

Dziś do sklepów w całej Polsce trafia gra strategiczna czasu rzeczywistego autorstwa zespołu Black Cactus, która obok Warcrafta 3 jest najciekawszym tegorocznym tytułem należącym do tegoż gatunku – mowa oczywiście o Warrior Kings.

Warrior Kings - premiera już w środę

Fajek, 6 maja 2002, 15:24

Już 8 maja, a więc w najbliższą środę, odbędzie się premiera Warrior Kings – gry mającej wnieść do gatunku RTS powiew świeżości.

Warrior Kings PL w tłoczni

Solnica, 25 kwietnia 2002, 17:54

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, w dniu dzisiejszym do tłoczni trafiła polska wersja gry Warrior Kings, strategii czasu rzeczywistego z akcją umiejscowioną w fantastycznej krainie, będącej czymś w rodzaju alternatywnej średniowiecznej Europy.

Beta Test: Warrior Kings

Fajek, 23 kwietnia 2002, 13:32

Warrior Kings jest szumnie zapowiadany jako przełom w gatunku strategii czasu rzeczywistego. O ile większość firm używa takiego sloganu do zareklamowania swoich produkcji, które z rewolucją tak naprawdę nie mają wiele wspólnego o tyle Black Cactus, firma odpowiedzialna za stworzenie Warrior Kings ma uzasadnione ku temu podstawy. Ale do rzeczy...

Kup koszulkę HoMM IV i kubek Warrior Kings

Fajek, 11 kwietnia 2002, 11:56

Po raz kolejny sklep internetowy Wirtualny Świat (co powoli staje się już tradycją, jeśli chodzi o premiery nowych gier) zorganizował dwie interesujące aukcje.

Warrior Kings - prace nad tłumaczeniem ukończone

Fajek, 26 marca 2002, 15:29

Firma CD Projekt poinformowała, że prace nad tłumaczeniem Warrior Kings dobiegły końca. Jednym słowem, termin premiery jest coraz bliższy.

Udostępniono demo gry Warrior Kings

Łosiu, 10 marca 2002, 08:48

Firma Microids wypuściła dziś grywane demo swej niedawno wydanej strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings. Teraz wszyscy zainteresowani zakupem tego tytułu mogą sprawdzić, czy spełni pokładane w nim oczekiwania.

Premiera Warrior Kings przesunięta

Solnica, 1 marca 2002, 12:50

Firma CD Projekt poinformowała, że premiera strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings została przesunięta na przełom kwietnia i maja br. Opóźnienie wynikło z przyczyn niezależnych od firmy CD Projekt.

Nowa oficjalna strona Warrior Kings

Solnica, 27 stycznia 2002, 00:50

Microids uruchomił nową, oficjalną stronę poświęconą tworzonej przez zespół Black Cactus grze strategicznej czasu rzeczywistego – Warrior Kings.

Plany wydawnicze Microids na rok 2002

Solnica, 9 stycznia 2002, 15:52

Microids udostępnił swój plan wydawniczy na rok 2002. Znalazły się w nim tytuły znane oraz całkowicie nowe.

Polonizacja Warrior Kings ruszyła

Fajek, 4 stycznia 2002, 14:55

Jak informuje CD Projekt, prace nad polską wersją Warrior Kings zostały rozpoczęte. Ta interesująco zapowiadająca się gra z gatunku RTS, ma wielkie szanse na podbicie serc wszystkich strategów.

Ciekawostki ze świata gier (19/12/01)

Sznur, 19 grudnia 2001, 13:08

Pojawiła się oficjalna strona najnowszej produkcji zespołu Creative Assembly z serii Total War. Mowa oczywiście o taktycznej strategii czasu rzeczywistego Medieval: Total War, która przeniesie nas w realia średniowiecznej Europy. Tym razem zamiast prowadzić do walki oddziały samurajów (Shogun: Total War) będziemy kierować opancerzonymi rycerzami, łucznikami czy różnego typu machinami oblężniczymi.

Warrior Kings w ofercie CD Projekt...

Michał Bobrowski, 5 listopada 2001, 16:14

Plan wydawniczy firmy CD Projekt powiększył się o jedną, bardzo ciekawie zapowiadającą się pozycję. Efektem podpisania umowy z Microids jest wyłączność na dystrybucję gry Warrior Kings. Gra zostanie w pełni zlokalizowana natomiast jej cena nie przekroczy 100 zł.

Warrior Kings przesunięty

Łosiu, 4 października 2001, 09:06

A wszystko tak fajnie się zapowiadało. Wielu miłośników trójwymiarowych strategii osadzonych w rycersko-średniowiecznych klimatach oczekiwało na rychłe wydanie niezwykle ciekawie prezentującego się Warrior Kings, a tu jak na złość firma Microids przełożyła wydanie tego tytułu.

Oficjalna strona Warrior Kings

Sznur, 22 czerwca 2001, 16:11

Po zamieszaniu wydawniczym związanym ze strategiczną grą Warrior Kings zespołu Black Cactus, gdzie firmę Sierra Inc. zastąpił francuski wydawca Microids, sytuacja tego ciekawego tytułu wygląda nareszcie całkowicie klarownie.

Vivendi wstrzymało prace nad Warrior Kings

Sznur, 6 czerwca 2001, 15:46

Europejski oddział korporacji Vivendi Universal, do której należy wydawca gier Sierra Inc., wstrzymał finansowanie prac zespołu Black Cactus nad grą Warrior King. Jest to dość zaskakujące posunięcie gdyż, gra zapowiadała się na jedną z ciekawszych strategii czasu rzeczywistego 3D, w której walki wyglądały jak żywcem wyjęte z prologu filmu „Gladiator”.

Warrior Kings - czyżby raj dla strategów?

Solnica, 12 kwietnia 2001, 09:52

Warrior Kings, najnowsze dziecko zespołu Black Cactus ma wszelkie predyspozycje do tego aby stać się jednym z ciekawszych tytułów tego roku. Jeżeli ciekawi jesteście dlaczego tak twierdzę, to po garść argumentów zapraszam do świeżutkiej, umieszczonej dziś na naszych stronach zapowiedzi tej gry.