Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims 2: Bezludna Wyspa

Sześćset tysięcy egzemplarzy gier spod znaku The Sims 2 sprzedanych w Polsce

Metatron, 6 listopada 2007, 11:54

Gra The Sims 2 cieszy się ogromną popularnością – i to nie tylko na świecie, ale również w naszym kraju. Dowodzą tego imponujące wyniki sprzedaży, które ujawniła wczoraj firma Electronic Arts Polska.

The Sims 2: Bezludna Wyspa już w amerykańskich i europejskich sklepach

Metatron, 24 października 2007, 14:07

Kolejny gra z serii The Sims trafiła już do amerykańskich i europejskich sklepów. Najnowsza odsłona zapoczątkowanego przez Maxis cyklu nosi tytuł The Sims 2: Bezludna Wyspa (The Sims 2: Castaway) i zgodnie z nazwą pozwoli graczom na wyprawę na niezbadany, położony gdzieś na rozległym oceanie ląd. Obecnie produkcja dostępna jest w wersjach na Wii, NDS oraz PS2.

Pierwsze screenshoty z gry The Sims 2: Castaway w wersji na Wii

Metatron, 13 sierpnia 2007, 10:07

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że gra The Sims: Historie z bezludnej wyspy (The Sims: Castaway Stories) nie ukaże się jedynie w wersji na komputery PC, ale trafi również do posiadaczy PS2, NDS oraz Wii jako The Sims 2: Castaway.

The Sims 2: Castaway na konsolach?

Major Doktor Upiorna, 8 maja 2007, 08:57

W pierwszych dniach bieżącego roku informowaliśmy Was, że firma Maxis pracuje nad kolejną produkcją spod znaku The Sims. Historie z bezludnej wyspy zostały wtedy zapowiedziane z myślą o komputerach osobistych klasy PC. Obecnie w sieci pojawiły się wieści, jakby gra The Sims 2: Castaway miałaby być przygotowana także na konsole PlayStation 2, Wii i Nintendo DS.