Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gran Turismo 3: A-Spec

Seria Gran Turismo sprzedała się w ponad 75 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 18 grudnia 2015, 11:22

Studio Polyphony Digital poinformowało, że sprzedaż cyklu Gran Turismo przekroczyła 75 mln sztuk. Największym przebojem w historii marki pozostaje Gran Turismo 3 A-spec.

Najważniejsze wydarzenia z życia PlayStation 2

Jiker, 7 marca 2010, 12:30

Od momentu japońskiej premiery konsoli Sony PlayStation 2 minęło już 10 lat. 5 marca 2000 roku okazał się początkiem wspaniałej przygody, której efekty przerosły najśmielsze oczekiwania miłośników elektronicznej rozrywki. Redakcja serwisu Kotaku postanowiła uczcić dziesiątą rocznicę powstania platformy wybierając z jej historii szereg najistotniejszych wydarzeń.

Jak sprzedają się gry z serii Gran Turismo?

Vercetti, 6 lutego 2010, 11:52

Jakkolwiek niedawne doniesienia o przesunięciu premiery Gran Turismo 5 mogą wydawać się niepokojące, to seria wyścigów Polyphony Digital nawet bez „piątki” radzi sobie doskonale. Autorzy serii ujawnili właśnie wyniki sprzedaży swojego cyklu, nie ukrywając przy tym, że wyglądają one bardzo optymistycznie.

50 milionów Gran Turismo

Von Zay, 9 maja 2008, 13:22

Jak podaje serwis Dengeki Online (a tłumaczy na angielski MCV) – gry z serii Gran Turismo sprzedały się na świecie w ilości 50 milionów egzemplarzy.

Gran Turismo ma szansę ukazać się na PC - mówi Kazunori Yamauchi

Przemysław Zamęcki, 14 kwietnia 2008, 11:36

W wywiadzie udzielonym austriackiemu dziennikowi DerStandard, twórca serii Gran Turismo, Kazunori Yamauchi powiedział, że gra z cyklu Gran Turismo ma szansę zawitać na komputery PC.

Produkcja Gran Turismo Mobile anulowana?

Przemysław Zamęcki, 12 stycznia 2008, 15:59

W momencie rynkowego startu konsolki PlayStation Portable, jedną z najbardziej oczekiwanych na nią gier z całą pewnością była Gran Turismo Moblie, kieszonkowa wersja wyścigów od Polyphony Digital. Od tego momentu minęły już przeszło dwa lata, w trakcie których wielokrotnie zapewniano nas, że gra przez cały czas znajduje się w produkcji.

Gran Turismo Portable nie wcześniej niż w 2009 roku

Metatron, 20 grudnia 2007, 07:18

Jednym z potencjalnych system-sellerów, które podniosłyby sprzedaż debiutującej na przełomie 2004 i 2005 roku konsoli przenośnej PSP, była gra Gran Turismo Portable. Niestety minęły już dwa lata, a tytuł nie ukazał się na rynku i słuch o nim zaginął. Czy oznacza to, że możemy zapomnieć o przenośnej wersji tych najpopularniejszych wyścigów na konsole Sony?

Dziesięć tysięcy aut w Gran Turismo 5 - plotka zdementowana

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2007, 09:13

Przedstawiciele europejskiego oddziału koncernu Sony Computer Entertainment, Inc. potwierdzili, że imponująca lista samochodów z gry Gran Turismo 5, którą zaprezentował na swoich łamach serwis Gran Turismo Center, jest fałszywa.

Dziesięć tysięcy samochodów w Gran Turismo 5?

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2007, 08:16

Użytkownicy gry Gran Turismo 5, która opracowywana jest z myślą o konsoli PlayStation 3, nie będą narzekać na brak samochodów do jazdy. Z opublikowanej przez serwis Gran Turismo Center listy wynika, że studio Polyphony Digital, Inc. przygotuje ponad dziesięć tysięcy aut!

Nowe screenshoty z Gran Turismo 5: Prologue

Vercetti, 27 lipca 2007, 15:35

Firma Sony Computer Entertainment Inc. wypuściła dzisiaj do sieci pokaźną porcję screenshotów, ukazujących nieprzeciętną oprawę wizualną najnowszego dziecka studia Polyphony Digital, wyścigów Gran Turismo 5: Prologue. Wszystkie obrazki zaserwowane zostały w jakości 1080p i stanowią uzupełnienie dla opublikowanych wczoraj, nowych informacji o grze.

Yamauchi ujawnia kolejne informacje na temat Gran Turismo 5 Prologue

Jiker, 26 lipca 2007, 16:42

Japoński magazyn Weekly Famitsu wszedł w posiadanie nowych informacji poświęconych grze Gran Turismo 5 Prologue. Wszystko to za sprawą wywiadu z Kazunori Yamauchim, głównym producentem jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych.

Japońska wersja Gran Turismo 5: Prologue w październiku

Vercetti, 17 lipca 2007, 17:30

Wygląda na to, że już niebawem gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni poznają przedsmak doświadczeń płynących z rozgrywki w piątą odsłonę Gran Turismo. W trakcie tokijskiej imprezy PlayStation Premier producent znanej serii ścigałek, zespół Polyphony Digital ujawnił bowiem, że przygotowywany przezeń projekt o nazwie Gran Turismo 5: Prologue ukaże się na japońskim rynku już w październiku.

Gran Turismo 5 dopiero pod koniec 2008 roku?

Misiek, 2 lipca 2007, 13:35

Gran Turismo 5 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PlayStation 3. Może się jednak okazać, że nie zagramy w nią przed końcem 2008 roku – Kazunori Yamauchi (reżyser i główny twórca gry) chce bowiem, by gra była perfekcyjna, zanim zostanie wydana.

Kazunori Yamauchi mówi o Gran Turismo 5

eLKaeR, 28 maja 2007, 13:05

Za sprawą francuskich dziennikarzy telewizyjnych wiemy, że w Gran Turismo 5 znaleźć się powinny szczegółowo dopracowane kokpity samochodów do podziwiania z perspektywy pierwszej osoby. Z kolei najnowszy numer magazynu Joypad, pochodzącego z ojczyzny Woltera, zawiera wywiad z Kazunorim Yamauchim z Polyphony Digital, ujawniający garść świeżych danych na temat "piątki".

Trzy odsłony cyklu Gran Turismo dla PlayStation 3 do końca 2008 roku

eLKaeR, 21 września 2006, 06:55

Najnowszy numer znanego japońskiego magazynu Famitsu zawiera garść świeżych informacji, dotyczących przyszłości serii Gran Turismo w kontekście konsoli PlayStation 3. Developerzy z dalekowschodniej firmy Polyphony Digital wiążą z nową elektroniczno-rozrywkową platformą marki Sony wielkie nadzieje, które chcą przekuć na znakomite gry wyścigowe.

Tourist Trophy: The Real Riding Simulator - nowa gra twórców Gran Turismo

Krooliq, 18 września 2005, 14:33

Na łamach japońskiego magazynu Famitsu aktualnie zostały opublikowane pierwsze szczegóły dotyczące gry Tourist Trophy: The Real Riding Simulator, czyli nowego projektu studia developerskiego Polyphony Digital, twórców niezwykle popularnej serii Gran Turismo.

Będzie Gran Turismo 5, ale dopiero w 2007 roku

Elrond, 23 sierpnia 2005, 15:41

Fani czekający na kolejną odsłonę serii Gran Turismo nie zawiodą się, ale też będą musieli nieco uzbroić się w cierpliwość. Jak powiedział pan Kazunori Yamauchi, prezes Polyphony Digital w wywiadzie udzielonym chorwackiemu magazynowi sportowemu, Auto Klub, Gran Turismo 5 ukaże się na rynku w 2007 roku i będzie, uwaga, 100 razy bardziej szczegółowy niż GT4!

Rewelacyjne wyniki sprzedaży Gran Turismo 4

Krooliq, 28 kwietnia 2005, 11:49

Dziś pozostajemy w tematyce wyników finansowych koncernu Sony. Aktualnie firma ogłosiła ogólnoświatowe rezultaty sprzedaży czwartej odsłony popularnej serii wyścigów samochodowych, czyli gry Gran Turismo 4.

Gran Turismo 4 opóźnione

Speed, 18 września 2004, 14:44

Oficjalny plan wydawniczy japońskiego oddziału Sony Computer Entertainment uległ w ostatnim czasie drobnym korektom. Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Przy tytule Gran Turismo 4 pojawiła się informacja, że gra zadebiutuje na rynku dopiero „zimą”, a nie jak wcześniej pisano – „jesienią”.

Gran Turismo 3: A-spec w amerykańskich sklepach

Fajek, 11 lipca 2001, 14:58

Dziś w USA pojawiła się w sprzedaży gra, która dla niejednego gracza jest już religią. Mowa o najbardziej niesamowitych wyścigach Gran Turismo 3: A-spec na konsole Sony Playstation 2.

Gran Turismo 3: A-spec w Europie

Fajek, 28 czerwca 2001, 15:11

Data europejskiego wydania najlepszej symulacji samochodowej, gry Gran Turismo 3: A-spec została ustalona na 20 lipca tego roku.