Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Juiced: Eliminator

Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami

Vercetti, 9 lipca 2009, 10:52

Od ukazania się na rynku drugiej odsłony Juiced minęło już półtora roku, ale do niedawna niewiele wskazywało na to, że doczekamy się kiedyś kolejnej części wyścigów od Juice Games. Okazuje się jednak, że brytyjskie studio przymierza się do realizacji kolejnego, stricte zręcznościowego projektu.

Przedstawiciele Juice Games ze spokojem o ostatnich decyzjach firmy THQ

Jiker, 25 stycznia 2008, 11:26

Rezygnacja koncernu THQ z cyklu gier wyścigowych o tytule Juiced nie wpłynie negatywnie na status wewnętrznego studia Juice Games. Producent owego cyklu w dalszym ciągu będzie tworzyć pod skrzydłami amerykańskiego wydawcy.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights

Metatron, 5 marca 2007, 11:33

Oczekiwana przez fanów gier wyścigowych gra Juiced 2: Hot Import Nights będąca kontynuacją produkcji z 2005 roku, doczekała się oficjalnej strony internetowej. Jak na razie jej zawartość jest dość uboga. Poza screenshotami obejrzeć na niej możemy kilkuminutowy trailer gry.

Juiced 2 ukaże się również na PC

Jiker, 23 lutego 2007, 08:34

Firma THQ ujawniła kolejne informacje na temat kontynuacji gry Juiced. Uaktualniona została m.in. lista platform, na które zostanie wydana owa pozycja. Zaprezentowano także dokładny tytuł, pod którym Juiced 2 trafi na światowe półki sklepowe.

Juiced 2 za siedem miesięcy

eLKaeR, 18 lutego 2007, 09:23

Mające już prawie dwa lata wirtualne wyścigi samochodowe, zatytułowane Juiced, doczekają się kontynuacji. Korporacja wydawnicza THQ ujawniła właśnie szczegółowe informacje tekstowo-graficzne, dotyczące nadchodzącego sequela zmagań kierowców tuningowanych samochodów a la filmowi Szybcy i wściekli.

Studio Juice Games pod kontrolą koncernu THQ

Krystian Smoszna, 4 marca 2006, 17:09

Studio Juice Games po blisko trzech latach działalności utraciło swoją niezależność. Firmą zainteresował się jej najaktywniejszy partner, koncern THQ, który dokonał już wszelkich formalności związanych z jej przejęciem, o czym wczoraj oficjalnie poinformował serwis GamesIndustry.

Jak prezentuje się Juiced: Eliminator?

Jiker, 8 stycznia 2006, 16:12

Studio Juice Games wraz z koncernem THQ zaprezentowały światu szereg najnowszych zrzutów ekranowych prezentujących oprawę graficzną gry Juiced: Eliminator, będącej konwersją znanej gry wyścigowej o tytule Juiced, wydanej dotąd na konsole PS2 oraz Xbox, a także komputery osobiste.