Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Close Combat: First to Fight

Poradnik: Close Combat: First to Fight

Redakcja GRYOnline.pl, 23 maja 2005, 18:06

Poradnik do gry Close Combat: First to Fight zawiera kilka wskazówek, z którymi warto zapoznać się przed przystąpieniem do rozgrywki oraz kompletną i ilustrowaną solucję, tłumaczącą krok po kroku, jak grać aby wygrać.

Studio Atomic Games wchłonięte przez Destineer, powstaje kolejna odsłona Close Combat

Elrond, 6 maja 2005, 16:20

Przedstawiciele firmy Destineer Studios poinformowali dzisiaj o wchłonięciu Atomic Games, firmy znanej graczom głównie z serii Close Combat. Tym samym najnowsza gra z tego cyklu będzie powstawać pod czujnym okiem własnego wydawcy, którym jest właśnie Destineer Studios. Jednocześnie Atomic Games zostanie zintegrowane z firmą MacSoft, czego wynikiem będą produkty zarówno na PeCety jak i Macintoshe.

Close Combat: First to Fight już na rynku

Krystian Smoszna, 20 kwietnia 2005, 07:07

Od wczoraj, popularna seria gier strategicznych o nazwie Close Combat, ma swojego przedstawiciela w popularnym gatunku strzelanin korzystających z perspektywy pierwszej osoby. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, First to Fight – najnowsza odsłona kultowej serii - jest dostępna w amerykańskich sklepach.

Gra Close Combat: First to Fight pojechała do tłoczni

Krooliq, 6 kwietnia 2005, 10:41

Najnowsza produkcja zespołu developerskiego Destineer Studios, czyli gra o nazwie Close Combat: First to Fight pojechała już do tłoczni. Światowa premiera tego produktu w wersji na PC i konsole Xbox nastąpi 19 kwietnia. Natomiast w Polsce tytuł ten pojawi się dzięki firmie Cenega Poland. Niestety nie wiemy jeszcze kiedy.

Close Combat: First to Fight - polska wersja z udziałem Romana Polko

Michał Bobrowski, 4 lutego 2005, 09:53

W pracach nad nową taktyczną grą akcji Close Combat: First to Fight brali udział amerykańscy żołnierze (w tym weterani z Iraku i Afganistanu). Również w przypadku rodzimego wydania tego tytułu w prace nad polską wersją zaangażowana będzie osoba, która jak mało która obeznana jest ze współczesnym polem walki...

Close Combat: First to Fight dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku?

Krystian Smoszna, 27 września 2004, 13:50

Poniższą informację trudno uznać za oficjalną i stuprocentowo pewną, gdyż w żaden sposób nie została potwierdzona przez wydawcę gry Close Combat: First to Fight, firmę Take 2 Interactive. Mimo to, można przyjąć wariant, że wspomniany wyżej produkt ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2005 roku.