Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rally Championship Xtreme

Recenzja: Rally Championship Xtreme

Fajek, 30 stycznia 2002, 10:12

Rajdy samochodowe wzbudzają wiele emocji ze względu na ich widowiskowość. Nie inaczej się jest w przypadku gier poruszających ten temat.

WOŚP - wyniki aukcji Rally Championship Xtreme

Solnica, 18 stycznia 2002, 16:23

W tym roku firma LEM postanowiła ponownie wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ofiarowując na wspierającą ten cel aukcję, trzy niepowtarzalne egzemplarze gry Rally Championship Xtreme (pisaliśmy o tym kilkanaście dni temu). Znane są już jej wyniki.

LEM - zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Solnica, 3 stycznia 2002, 09:22

Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym firma LEM (Licomp Empik Multimedia) postanowiła wesprzeć Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rally Championship Xtreme w sklepach...

Fajek, 15 listopada 2001, 16:51

Dziś na półkach sklepowych większości sieci handlowych w kraju, ląduje gra autorstwa firmy Warthog – Rally Championship Xtreme.

Nowa data premiery Rally Championship Xtreme...

Michał Bobrowski, 29 października 2001, 18:19

Jak poinformowała firma LEM bardzo ciekawie zapowiadająca się gra wyścigowa, Rally Championship Xtreme pokaże się na półkach sklepowych 14 listopada w cenie 99 zł. Warto również przypomnieć, że podobnie jak w poprzedniej części z tej serii i tym razem w roli pilota usłyszymy Macieja Wisławskiego.

I... ponownie Wisławski...

Michał Bobrowski, 19 września 2001, 15:18

Firma LEM poinformowała dzisiaj, że w pracach lokalizacyjnych kolejnej gry z serii Rally Championships, tym razem opatrzonej podtytułem Xtreme, udział bierze znany polski pilot rajdowy Maciej Wisławski. Nie jest to pierwsza gra z jego udziałem – Maciej Wisławski wspólnie z Martyną Wojciechowską użyczyli głosu w poprzedniej części Rally Championship.

Konkurs Rally Championship Xtreme!

Michał Bobrowski, 31 sierpnia 2001, 10:12

Cóż... nie zawsze wersja demo jest dopracowana w 100%. Niestety, taka sytuacja wystąpiła w przypadku Rally Championship Xtreme. Okazało się, ze pomimo zapowiedzi system weryfikacji wyników jest nie do końca sprawny i wymaga dodatkowym przeróbek.

3..2..1.. START

Solnica, 29 sierpnia 2001, 12:22

Czy chcecie poczuć niesamowity przypływ adrenaliny siedząc za kierownicą sportowych samochodów? Czy pragniecie pokonać następną trasę jeszcze szybciej i sięgnąć po tytuł Championa. Jeśli tak... to nie przegapcie konkursu Rally Championship Xtreme!

Co nowego z LEM-u?

Fajek, 3 sierpnia 2001, 12:57

Polski dystrybutor oprogramowania, firma LEM, zaktualizował swój plan wydawniczy. Znalazł się w nim kilka bardzo interesujących pozycji.