Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Perimeter

Perimeter 2 w produkcji - screeny i trailer

ult, 10 stycznia 2008, 11:55

Perimeter to strategia czasu rzeczywistego przygotowana przez naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, wydana ponad trzy lata temu. Od jakiegoś czasu rosyjska firma K-D Lab pracuje nad jej kontynuacją. W sieci pojawiły się pierwsze screeny oraz trailer prezentujący gameplay nadchodzącej gry.

Zapowiedziano Perimeter: Emperor's Testament

Elrond, 20 stycznia 2005, 17:43

Firma K-D Lab poinformowała o fakcie tworzenia dodatku do wydanej w zeszłym roku strategii czasu rzeczywistego, Perimeter. Dodatek ten będzie nosić podtytuł Emperor's Testament i powinien ukazać się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku.

Nowa gra od KDV Games

Elrond, 29 listopada 2004, 09:53

Rosyjska grupa developerska, KDV Games, znana z takich produkcji jak Perimeter, Vangers czy Spanking Runner, zapowiedziała prace nad kolejną grą. Niestety, nie podano żadnych szczegółów powstającego tytułu, oprócz tego, iż będzie on pierwszą grą opartą o silnik Vista Engine, profesjonalne narzędzie do tworzenia produktów RTS/RPG. Wydaniem gry zajmie się 1C Company (na razie na terenie Rosji).

Perimeter 2 nadciąga

Łosiu, 26 lipca 2004, 10:02

Być może niektórzy z was mieli już przyjemność pograć w najnowszą produkcję rosyjskiego zespołu developerskiego K-D Lab, zatytułowaną Perimeter. Jest to interesująca (ocena w granicach 80% takich serwisów jak Gamespy, Gamespot czy IGN mówi sama za siebie) futurystyczna strategia czasu rzeczywistego, która ukazała się na zachodzie w maju bieżącego roku nadkładem firmy Codemasters. Wyniki jej sprzedaży oraz pozytywne opinie graczy spowodowały, iż rozpoczęto prace nad jej drugą częścią, o czym dziś poinformowała nas Elena Khudenko zatrudniona w studiu K-D Lab na stanowisku „PR & community manager”.

Perimeter i „złoty” status

ComCo, 29 kwietnia 2004, 07:36

Unikatowa strategia czasu rzeczywistego, która przenosi graczy do odległej przyszłości i porusza nurtujący wielu miłośników science-fiction problem terrareformingu nieznanych planet (w skrócie: dostosowywania tamtejszych warunków do przypominających ziemskie), pt. Perimeter, uzyskała wreszcie status „gold”. Oznacza to, iż prace nad grą dobiegły końca, zaś płyta-matka trafiła do tłoczni.

Kto wyda Perimeter?

Wojak, 3 grudnia 2003, 07:25

Rosyjska strategia czasu rzeczywistego o nazwie Perimeter ma szansę tchnąć do tego gatunku gier powiew świeżości. Najwyraźniej zauważyła to też znana firma Codemasters, gdyż poinformowała właśnie, że to ona wyda rzeczoną produkcję w krajach zachodnich. A co jest w tej grze takiego ciekawego?