Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mistmare

Mistmare na prostej drodze ku sklepom

Solnica, 8 kwietnia 2003, 08:48

Arxel Tribe poinformował o zakończeniu prac nad Mistmare, bardzo ciekawie zapowiadającą się grą z gatunku cRPG z akcją umiejscowioną w alternatywnej rzeczywistości roku 1996. Rozpoczął się proces tłoczenia płyt CD, dzięki czemu pierwsze egzemplarze gry pojawią się na półkach sklepowych za około dwa tygodnie.

Championship Manager 4, Line of Sight: Vietnam, Mistmare oraz New World Order - nowe dema

Łosiu, 20 marca 2003, 11:00

Różni zachodni wydawcy i producenci gier zaserwowali nam dziś sporą dawkę darmowej rozrywki. Wypuścili bowiem wersje demonstracyjne takich oto tytułów: Line of Sight: Vietnam (demo poprzednio dostępne jedynie na serwisie FilePlanet), Championship Manager 4 (finalna wersja dema), Mistmare oraz New World Order (nowa wersja v.1.4 dema gry). Naturalnie każde z owych dem możecie pobrać z naszego działu Pliki.

Demo Mistmare na początku grudnia

Solnica, 22 listopada 2002, 01:17

Jak poinformował Arxel Tribe, na początku grudnia światło dzienne powinna ujrzeć wersja demo Mistmare, gry akcji/RPG tworzonej przez zespół Sinister Games za sprawą której przeniesiemy się do alternatywnej, mrocznej rzeczywistości roku 1996.

Nowości w świecie premier i dat wydań...

Łosiu, 1 października 2002, 09:04

Jak podaje zachodni sklep internetowy Amazon.com, w dniu dzisiejszym otrzymał pierwsze egzemplarze dwóch bardzo oczekiwanych tytułów, tj. No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way oraz Unreal Tournament 2003. Armia Amerykańska informuje, iż pełna wersja America's Army: Operations na krążku CD, znajdzie się w październikowych wydaniach magazynów Computer Gaming World oraz Maximum PC. Francuska firma Arxel Tribe zmuszona została do przesunięcia terminu wydania interesującej gry przygodowej z elementami cRPG – Mistmare, na luty 2003 roku. Jednocześnie zapewnia, że kolejna jej produkcja, strategia czasu rzeczywistego - The Gladiators, znajdzie się w sprzedaży w Europie pomiędzy 15 października, a 15 listopada. Ostatnia informacja podana przez firmę Jowood dotyczy gry, którą stworzył polski zespół Metropolis Software - Archanioł. Otóż gra 4 października trafi do niemieckich sklepów, 18

Manta Multimedia prezentuje filmowe zwiastuny

Sznur, 16 maja 2002, 12:34

Ostatnio na stronach Manta Multimedia pojawiły się trailery do głośno zapowiadanych produkcji francuskiej firmy Arxel Tribe. Można tam pobrać zwiastuny filmowe takich gier jak Mistmare, Hannibal czy Gladiators, przygotowanych specjalnie ta targi E3.

Arxel Tribe na E3 2002

Sznur, 30 kwietnia 2002, 19:00

Już bardzo niewiele czasu zostało do tegorocznych targów E3 (Electronic Entertainment Expo), które jak zwykle odbędą w Los Angeles. W związku z tym coraz więcej producentów i wydawców przygotowuje się do prezentacji swoich tytułów. Jednym z nich będzie dobrze znana na polskim rynku francuska firma Arxel Tribe.