Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Guild 2

Wieści ze świata (Diablo III, Mass Effect 3, Unreal Engine 4, Atari) 28/2/12

Sarge, 28 lutego 2012, 13:15

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zamówieniach przedpremierowych na grę Mass Effect 3, zaktualizowanej aplikacji Skill Calculator dla fanów Diablo III, a także zapowiedziach zespołu Avalanche Studios oraz firmy Atari.

Zapowiedziano trzeci dodatek do The Guild 2

Jiker, 10 maja 2010, 15:20

Firma JoWooD Entertainment zapowiedziała oficjalnie nowy, samodzielny dodatek do strategicznej gry fabularnej The Guild 2, wydanej oryginalnie w 2006 roku. Wraz z The Guild 2 – Renaissance otrzymamy okazję zapoznania się ze zmianami, jakie w świadomości ludzi i konstrukcji świata wprowadziła epoka Odrodzenia.

The Guild 2: Venice kolejnym dodatkiem do serii

Kuba, 20 marca 2008, 14:34

Strategia ekonomiczna The Guild 2 została przyjęta przez graczy z umiarkowanym entuzjazmem, podobnie jak dodatek Piraci Starego Świata. Jego premiera odbyła się niespełna rok temu, ale JoWood już planuje kolejne rozszerzenie.

Serie SpellForce, Gothic i The Guild w kosmicznym wydaniu

Thorwalian, 12 listopada 2007, 13:41

Nie ma nic bardziej pociągającego dla maniaka gier komputerowych jak różnego rodzaju oferty premierowe takich produkcji, których wypatruje się z utęsknieniem. W końcu to dla kolekcjonera nie lada gratka dysponować czymś, o czym zwykły nabywca, zwykłej szarej wersji niezwykłej gry może tylko pomarzyć.

Tytuły JoWooDa dostępne w ofercie Metaboli

bartek, 7 marca 2007, 14:47

Znany i lubiany producent gier, firma JoWooD, podpisał bardzo korzystny kontrakt z Metaboli – jednym z największych dystrybutorów sieciowych, operującym na terenie Francji, Niemiec, Anglii, Kanady oraz Włoch. Co w tym takiego korzystnego? Już śpieszę z odpowiedzią. Otóż, od dnia dzisiejszego w ofercie Metaboli znajdą się tytuły ze stajni JoWooD m.in. Gothic 3, Spellforce 2, czy też The Guild 2

Dodatek do The Guild 2 już za kilka miesięcy

Vercetti, 31 stycznia 2007, 17:10

Przed czterema tygodniami informowaliśmy Was o dużym prawdopodobieństwie powstawania add-onu do gry The Guild 2. Dzisiaj duet JoWood – Deep Silver potwierdził, że w laboratoriach studia 4Head Studios rzeczywiście powstaje rozszerzenie do jednej z ciekawszych strategii ubiegłego roku.

Dodatki do Gothic 3 i The Guild 2 w drodze!

Krystian Smoszna, 2 stycznia 2007, 09:31

Pod koniec października ubiegłego roku opublikowaliśmy wiadomość, w której poinformowaliśmy Was o planach stworzenia pierwszego dodatku do trzeciej odsłony cyklu Gothic. Chociaż rozszerzenie do tej pory nie zostało oficjalnie zapowiedziane, możemy być stuprocentowo pewni, że takowe powstanie.

Znamy daty wydania gry The Guild 2 w Europie

Krystian Smoszna, 7 września 2006, 08:33

Znamy już plany firmy JoWood dotyczące publikacji gry The Guild 2 na Starym Kontynencie. Na oficjalnej stronie wydawcy pojawiły się zaktualizowane daty premiery programu w poszczególnych krajach Europy.

Firma JoWood na targach Games Convention

Krystian Smoszna, 3 sierpnia 2006, 08:03

Firma JoWood opublikowała wczoraj oświadczenie prasowe, zapowiadające jej obecność na tegorocznej edycji imprezy o nazwie Games Convention, która rozpocznie się w Lipsku 24 sierpnia bieżącego roku..