Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Myth III: Era Wilka

Myth III: The Wolf Age - nowa wersja demo (single + multi)

eLKaeR, 15 kwietnia 2003, 10:44

Po blisko dwóch latach od momentu oficjalnej rynkowej premiery strategii czasu rzeczywistego pt. Myth III: The Wolf Age na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła zaktualizowana edycja pokazowa owej pozycji, przygotowana przez niezależny zespół MythDevelopers.

Poradnik: Myth III – Era Wilka

Fajek, 12 czerwca 2002, 11:06

Myth III: Era Wilka to trzecia część znanej strategii czasu rzeczywistego Myth o podtytule The Wolf Age. Jej akcja rozgrywa się tysiąc lat przed wydarzeniami znanymi z Myth: The Fallen Lords i skupia się na życiu Connachta – legendarnego bohatera, który uratował ludzkość przed niegodziwymi Myrkidia i Trow i został pierwszym imperatorem kraju ludzi.

Recenzja: Myth 3 – Era Wilka

Fajek, 27 marca 2002, 11:00

Myth 3: Era Wilka, to trzecia już część sagi zapoczątkowanej przez Bungie Software, a kontynuowana dzięki firmie Mumbo Jumbo w postaci właśnie części trzeciej.

Premiera Myth III: Era Wilka

Fajek, 8 marca 2002, 15:17

Kolejna dzisiejsza premiera to Myth III: Era Wilka, która to gra ukazała się dzięki wydawnictwu Play-It. Jest to już 3 cześć gry, jednak tym razem bierzemy udział w wydarzeniach odbywających się 1000 lat przed tymi z The Fallen Lords.

Play-It obniża cenę gry Myth III: Era Wilka

Sznur, 22 stycznia 2002, 16:28

Dobra wiadomość dla miłośników strategii. Jak informuje Play-It cena gry Myth III: Era Wilka uległa zmianie. Nie będzie ona kosztowała 99 zł, jak zostało to ustalone pierwotnie, lecz jedyne 69 zł. Mimo takiej obniżki w pudełku nie zabraknie zwyczajowych eXtra prezentów od wydawnictwa Play-It: dodatkowej płyty CD ze ścieżką dźwiękową z gry oraz obszernego kompendium wiedzy o świecie Myth.

Trzy nowe dema w dziale Pliki

Solnica, 28 listopada 2001, 11:54

Ponownie mamy dla Was kolejne świeżutkie demka. Do wczorajszych dwóch dołączyły dzisiaj trzy nowe: Megarace 3, Star Trek Armada II oraz singleplayerowe demo Myth 3: The Wolf Age.

Myth III: Wolf Age - patch i single player demo wkrótce

Solnica, 20 listopada 2001, 12:05

MumboJumbo oficjalnie zaprzeczyło krążącym po sieci plotkom jakoby zaprzestano prac nad uaktualnieniem do wydanego niedawno i posiadającego wiele błędów Myth III: The Wolf Age – odpowiedni patch powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Patche, ach te patche...

Mariusz Klamra, 18 listopada 2001, 09:56

Kolejny dzień, kolejna porcja łatek –tym razem do Hired Team – Trial (swoją drogą kto daje w tytule słowo „Trial” – przecież kojarzy się to z wersją próbną albo testową), Independence War 2 i Comanche 4. Dzisiejsza ciekawostka to jednak patch, który powinien się ukazać, a którego najprawdopodobniej nie ujrzymy...

Beta Test Myth 3: Era Wilka

Fajek, 9 listopada 2001, 13:29

Myth: The Fallen Lords – gra lansowana słowami: „pierwszy w pełni trójwymiarowy RTS, wykorzystujący akcelerację 3D”. To był rok 1997. W 1998 pojawił się Myth 2: Soulblighter, kolejna część sagi. Niebawem do naszych rąk trafi trzecia część pod tytułem Myth 3: Wolf Age (Era Wilka).

Dwa "gorące" tytuły już w sprzedaży...

Michał Bobrowski, 3 listopada 2001, 08:12

Na amerykańskie półki sklepowe dotarły już dwa, bardzo interesujące tytuły. Pierwszym z nich jest wydany przez Ubi Soft Entertainment Rogue Spear: Black Thorn, drugim natomiast dzieło programistów z Mumbo Jumbo czyli Myth III: The Wolf Age. Warto zauważyć, że oba te tytuły zostaną wydane w Polsce przez firmę Play It.

Idą, idą święta...

Mariusz Klamra, 28 października 2001, 08:43

Wielkimi krokami nadciąga najlepszy w roku okres dla graczy – listopad i grudzień to tradycyjnie miesiące, w których ukazuje się najwięcej długo oczekiwanych gier. Oto krótkie podsumowanie dziesięciu naszym zdaniem najciekawszych premier najbliższych 2 tygodni:

Nadchodzi Era Wilka

Fajek, 24 października 2001, 14:54

Jeśli zapytałbym, czy znacie firmę Mumbo Jumbo, odpowiedź pewnie brzmiała by – NIE. Jednak gdyby pytanie dotyczyło gry Myth odpowiedź była by – TAK. W takim razie wyjaśnię, Mumbo Jumbo to firma, która jest odpowiedzialna za stworzenie tej świetnej gry. A teraz Mumbo Jumbo przyszykowała coś naprawdę interesującego – Myth III: The Wolf Age.

Nowe gry na horyzoncie

Solnica, 18 października 2001, 09:27

Na półkach sklepowych powinniśmy znaleźć wkrótce trzy nowe, bardzo ciekawe tytuły. Prace nad nimi zostały zakończone i płyty matki powędrowały do tłoczni – faza Gold.

Zapowiedź Myth III: The Wolf Age

Solnica, 7 sierpnia 2001, 10:35

Czy Myth III: The Wolf Age odniesie podobny sukces jak poprzednie części serii? Aby się o tym przekonać musimy jeszcze trochę poczekać, jeżeli jednak jego twórcy spełnią wszystkie złożone do tej pory obietnice to z pewnością tak będzie. A co obiecują? Dowiecie się tego z lektury zapowiedzi którą umieściliśmy dzisiaj na naszych stronach.

Oficjalna strona Myth III: The Wolf Age

Łosiu, 18 lipca 2001, 07:51

GodGames otwarło oficjalną stronę internetową, trzeciej nadchodzącej części strategicznej serii Myth - Myth III: The Wolf Age.

Electronic Entertainment Expo - nieco nowych szczegółów

Solnica, 7 kwietnia 2001, 15:33

Co prawda do mających odbyć się w połowie maja targów E3 pozostało jeszcze trochę czasu, jednak na sieci powoli zaczynają pojawiać się kolejne, konkretne informacje na ich temat.