Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Microsoft Train Simulator 2

Koniec cyklu Microsoft Flight Simulator?!

Przemysław Bartula, 23 stycznia 2009, 08:56

Kryzysu w świecie gier komputerowych ciąg dalszy. Jak donosi serwis Gamasutra, Microsoft decyduje się na radykalne cięcia budżetowe – cały zespół Aces studio, mający swą siedzibę w Redmond i odpowiedzialny za słynną serię Microsoft Flight Simulator, ma zostać zlikwidowany.

Nowa gra z cyklu Microsoft Train Simulator w produkcji

Krystian Smoszna, 20 stycznia 2007, 16:56

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników serii Microsoft Train Simulator. Z opublikowanego wczoraj oficjalnego oświadczenia prasowego wynika, że trwają już prace nad kolejną odsłoną tego cyklu.

Microsoft anulował produkcję Train Simulator 2.0

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2004, 08:04

Nie będzie już więcej symulatorów jazdy pociągiem rodem z Microsoft. Koncern z Redmond oficjalnie zakończył żywot serii Train Simulator, anulując dalsze prace nad jej drugą odsłoną. Nie podano dokładnych powodów tej decyzji, poza tym że była ona poprzedzona analizą rynku i tego, co gra mogłaby na nim osiągnąć.

Microsoft developerem Train Simulator 2

Krzysztof Bartnik, 19 sierpnia 2003, 08:46

Do tej pory, nad developingiem gry Train Simulator 2, czyli sequelem popularnego symulatora jazdy pociągiem, czuwał brytyjski zespół Kuju Entertainment. Tymczasem w najnowszych informacjach prasowych, związanych z rzeczonym tytułem, możemy przeczytać, że za dokończenie procesu tworzenia będzie odpowiadać dotychczasowy wydawca pełnej wersji - korporacja Microsoft.

"(...) Ruszyła maszyna po szynach ospale (...)". Nadjeżdża Microsoft Train Simulator 2!

Radosław Grabowski, 8 maja 2003, 13:05

Wydany przed dwoma laty wirtualny symulator kolejowy ze stajni korporacji Microsoft już niebawem doczeka się sequela. Kontynuacja owa zostanie zaprezentowana podczas tegorocznych targów Electronic Entertainment Expo (14-16 maja; Los Angeles).