Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Black & White 2: Wojny Bogów

Poradnik: Black & White 2: Wojny Bogów

Redakcja GRYOnline.pl, 14 czerwca 2006, 17:19

Dodatek Wojny Bogów oddaje do dyspozycji gracza trzy nowe, grywalne wyspy, na których walczyć będziesz przeciwko azteckiemu bogowi. Wraz z pojawieniem się kolejnego wszechmocnego poziom trudności wzrósł, przez co poradnik może stać się jeszcze bardziej przydatnym. Opisałem w nim wszystkie wyspy zarówno dla „boga pokoju” jak i „wojny”, dzięki czemu każdy będzie mógł z niego skorzystać, bez względu na to, jaki charakter obierze.

Dwa dni do premiery pierwszego rozszerzenia Black & White 2

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2006, 07:31

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts oraz firmy Lionhead Studios poinformowali wczoraj, że rozpoczęli już dystrybucję Wojen Bogów - pierwszego dodatku do gry Black & White 2.

Pierwsze obrazki z Black & White 2: Wojny Bogów

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:26

Przedstawiciele firmy Lionhead Studios potwierdzili wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym to, co wiemy już od dwóch tygodni – na rynek trafi rozszerzenie gry Black & White 2. Prace nad Wojnami Bogów (Battle of the Gods), bo tak nazywa się ów dodatek, są już niemal zakończone.

Rozpoczynamy edytowanie Black & White 2

eLKaeR, 10 marca 2006, 09:09

Entuzjaści Black & White 2 czekają teraz zapewne na pierwszy oficjalny dodatek, noszący podtytuł God Wars (Wojny Bogów). Tymczasem developerzy z Lionhead Studios wypuścili na fale globalnego oceanu informatycznego specjalny zestaw narzędzi, służących do modyfikowania „dwójki”.

Peter Molyneux o zwolnieniach w Lionhead

Elrond, 9 marca 2006, 11:02

W poniedziałek przedstawiciele firmy developerskiej Lionhead, odpowiedzialnej m.in. za stworzenie takich hitów jak The Movies czy Fable, poinformowali o redukcji zatrudnienia. Z pracą pożegna się około 50 osób, a na temat restrukturyzacji postanowił wypowiedzieć się sam szef "lwiej głowy", Peter Molyneux.