Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CSI: 3 Wymiary Zbrodni

Dwie nowe gry na podstawie serialu CSI zapowiedziane

Hed, 13 sierpnia 2010, 09:59

Firma Ubisoft pracuje nad dwoma nowymi grami na podstawie popularnego serialu CSI, który jest emitowany od wielu lat prawie na całym świecie i doczekał się już nawet pobocznych serii. Pierwsza z nowych produkcji - CSI: Fatal Conspiracy – trafi na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii w październiku tego roku. Jej producentem jest uznane studio Telltale Games.

Powstaje kolejna gra bazująca na serialu CSI

vampire, 5 września 2008, 12:38

Wczoraj firmy Ubisoft i CBS Consumer Products poinformowały, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia do sklepów trafi kolejna odsłona cyklu przygodówek bazujących na popularnym, przynajmniej wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych, serialu - CSI: NY. Co tydzień prawie 12 milionów widzów zasiada przed telewizorami aby śledzić dalsze losy jego bohaterów.

Nowa gra z cyklu CSI: Crime Scene Investigation oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2006, 08:56

CSI: Crime Scene Investigation, jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat (emitowany w telewizyjnej Dwójce w poniedziałki po północy) doczeka się kolejnej adaptacji w postaci gry komputerowej – poinformował wczoraj koncern Ubisoft. Program, który nosi tytuł Hard Evidence, pozwoli dołączyć do ekipy specjalistów z Las Vegas i rozwiązać wiele intrygujących zagadek kryminalnych.

CSI 3: Dimensions of Murder już wkrótce w Europie

Thorwalian, 22 marca 2006, 10:17

CSI 3: Dimensions of Murder to gra z gatunku przygodowych, w bezpośredni sposób nawiązująca do popularnego głównie w Stanach Zjednoczonych serialu kryminalnego pod tym samym tytułem. Nie dziwi więc, że to właśnie tam (14 marca) koncern Ubisoft postanowił najpierw skierować swój produkt. Dzisiaj poznaliśmy europejską datę premiery.