Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Celtic Kings: Rage of War

Rising Kingdoms – nowa strategia od twórców Tzara czy Nemezis of the Roman Empire

ComCo, 17 marca 2005, 10:09

Programiści z bułgarskiego studia developerskiego Haemimont Games, autorzy m.in. takich pozycji jak Tzar: the Burden of the Crown, Celtic Kings: Rage of War, czy Nemesis of the Roman Empire, pracują aktualnie nad kolejną strategią. Nadchodząca pozycja będzie nosiła nazwę Rising Kingdoms oraz pozwoli miłośnikom rozbudowywania królestwa i rozgrywania taktycznych bitew na zmagania w fantastycznym świecie Equiada.

Nowe screeny z Celtic Kings: The Punic Wars

Kull, 6 października 2003, 11:21

Celtic Kings to strategia czasu rzeczywistego z elementami gier przygodowych i cRPG, stworzona przez bułgarskiego producenta Haemimont Games, twórcę m.in. gry Tzar: Ciężar Korony. Druga część Celtic Kings nosi podtytuł The Punic Wars i jest zapowiadana na marzec 2004. Co jakiś czas producent wypuszcza w świat materiały dotyczące nadchodzącej gry, dzisiaj uraczył nas nowymi screenami.

Powtórka z historii: wojny punickie

Syriusz, 4 września 2003, 14:53

Bułgarskie studio developerskie Haemimont Games poinformowało o rozpoczęciu prac nad kolejną odsłoną Celtic Kings, strategii czasu rzeczywistego z elementami przygodowymi i role-playing. Nowa produkcja będzie nosiła nazwę Celtic Kings: The Punic Wars i przeniesie nas w lata 264-146 przed naszą erą, kiedy to rosnąca w siłę Republika Rzymska natrafiła na opór fenickiego państwa-miasta - Kartaginy.

Darmowe mapy dla Celtic Kings: Rage of War w prezencie od producenta

eLKaeR, 1 lipca 2003, 14:32

Gra z gatunku RTS pt. Celtic Kings: Rage of War obecna jest na rynku od blisko roku. Wszystkich entuzjastów tej pozycji zainteresuje zapewne nowy pakiet dodatkowych map, opracowany przez fachowców z firmy developerskiej Haemimont Games.

Recenzja: Celtic Kings

Fajek, 17 lutego 2003, 15:37

Celtic Kings to kolejna produkcja (po Tzar: Burden of the Crown) bułgarskiego producenta Haemimont Games. Jest to izometryczna strategia czasu rzeczywistego zawierająca elementy gier przygodowych i cRPG.

Pięć gier z Russobitu w ofercie Cenegi

Łosiu, 18 września 2002, 14:20

Cenega Poland oficjalnie oświadczyła, iż zawarła umowę ze znanym rosyjskim wydawcą, firmą Russobit-M, na mocy której wyda w naszym kraju pięć ciekawych pozycji, tj. HoveRace, Homeplanet, Soldiers of Anarchy, New World Order oraz Celtic Kings: Rage of War. Gry zostaną wydane w IV kwartale tego roku i na początku roku 2003, w pełnej polskiej wersji językowej. Trzy z powyższych tytułów do niedawna znajdowały się w planie wydawniczym firmy Manta Multimedia, jednak jak się dowiedzieliśmy Manta kończy współpracę z rosyjskim wydawcą. Cenega zaś stara się o podpisanie długoterminowej umowy z firmą Russobit-M.

Demo Celtic Kings: Rage of War - pierwsze wrażenia

Łosiu, 17 sierpnia 2002, 14:34

Fani gier akcji mają w końcu swoje upragnione multiplayer demo Battlefield 1942 i sądząc z wypowiedzi na naszym forum, gra właśnie ukazała swoją najlepszą stronę – rozgrywkę wieloosobową. W sumie nic dziwnego, bo od przeszło 2 lat tworzona była właśnie w tym celu. Ale tak się złożyło, że w tym samym dniu wypuszczono demo strategii czasu rzeczywistego - Celtic Kings: Rage of War, pochodzącej z bułgarskiej firmy Haemimont Games. Na pozór, z opisu na stronie gry, tytuł ten jest kolejnym RTS-em jakich wiele, ale ja pograłem sobie w to demo i powiem szczerze - dawno się tak dobrze nie bawiłem przy RTS-ie.

Prince of Qin oraz Celtic Kings: Rage of War - GOLD

Łosiu, 1 sierpnia 2002, 08:28

Firma Strategy First poinformowała, że jej dwie nadchodzące produkcje, tj. gra akcji/cRPG - Prince of Qin oraz strategia czasu rzeczywistego - Celtic Kings: Rage of War, zostały ukończone i niedługo trafią do sprzedaży. Jakkolwiek oba tytuły zapowiadają się interesująco, to szczególnie pragnąłbym zwrócić waszą uwagę na grę bułgarskiego producenta Haemimont Games - Celtic Kings: Rage of War.

Nowe filmiki z gier

Fajek, 27 kwietnia 2002, 11:57

W ciągu ostatniej dobry pojawiło się w sieci sporo filmów i trailerów z mających się ukazać już niebawem gier: Neverwinter Nights, Celtic Kings, Lock On: Modern Air Combat, Archangel.

The Druid King, Hoverace i Homeplanet - nowe gry w ofercie Manty

Fajek, 8 kwietnia 2002, 14:16

Jak podaje firma Manta Multimedia, od dziś firma ta stała się dystrybutorem trzech interesująco zapowiadających się gier: The Druid King, Hoverace i Homeplanet. Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni tytuł, który jest kosmicznym symulatorem mającym wnieść nową jakość do tego gatunku.

The Druid King ma wydawcę

Solnica, 21 marca 2002, 10:45

Tworzona przez bułgarski zespół Haemimont Games strategia czasu rzeczywistego z elementami cRPG – The Druid King, znalazła swego wydawcę a właściwie dwóch – Wanadoo oraz Strategy First.

Nieoficjalne demo The Druid King

Solnica, 21 stycznia 2002, 13:43

Jak poinformował nas przedstawiciel Haemimont, demo tworzonej przez tą firmę gry The Druid King, które pojawiło się ostatnio na wielu serwisach (zamieściliśmy je również i u nas) jest jedynie starą, pochodzącą z kwietnia ubiegłego roku wewnętrzną wersją demo, która w niekontrolowany sposób wyciekła na zewnątrz.

The Druid King - demo

Solnica, 17 stycznia 2002, 12:09

Haemimont Games udostępnił grywalne demo The Druid King, gry będącej hybrydą RTS’a i RPG’a, z akcją ukazaną w rzucie izometrycznym.

Bułgarski RTS - The Druid King

Sznur, 23 czerwca 2001, 14:56

Bułgarski producent Haemimont Games, znany choćby z gry Tzar: Burden of the Crown, zapowiedział nowy tytuł, roboczo nazwany The Druid King. Będzie to izometryczny RTS, przypominający słynną serię Heroes of Might & Magic, w którym strategia łączy się z elementami przygodowymi i RPG.