Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Settlers III: Misja Amazonek

20-lecie serii The Settlers - ostatnia szansa na udział w konkursie!

Draug, 26 lipca 2013, 15:40

Tylko do końca dnia czekamy na Wasze zgłoszenia w konkursie z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers! Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia zgłoszonych dotychczas prac.

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

Maciej Jałowiec, 5 lipca 2013, 17:15

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

The Settlers VI w 2007 roku

eLKaeR, 10 października 2006, 07:07

The Settlers dla Nintendo DS (premiera za około miesiąc) oraz The Settlers II: 10-lecie (polski debiut za szesnaście dni) dla PC to produkty, które niemiecka firma Blue Byte postanowiła zaserwować graczom z okazji dziesiątych urodzin swojej flagowej strategicznej serii. Nie są to jednak jedyne prezenty dla fanów, gdyż developerzy szykują jeszcze jedną grę spod znaku "Osadników".

Saga Rodu Settlers

Soulcatcher, 11 stycznia 2001, 20:04

Zapraszamy do sentymentalnej podróży przez czas i przestrzeń w krainę małych pracowitych Settlersów opisaną w artykule „Saga rodu Settlersów”

Złota edycja Settlers III w sklepach

Solnica, 2 stycznia 2001, 12:28

W sklepach na terenie całego kraju dostępna jest już „Złota edycja Settlers III”, w jej skład wchodzi oryginalna wersja Settlers III PL, dodatki „Misja Amazonek” i „Nowe Misje” oraz podkładka pod myszkę.