Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dracula 2: Ostatnie Sanktuarium

Anuman zapowiada Syberię III autorstwa Benoita Sokala i kontynuację cyklu Dracula

Adrian Werner, 27 listopada 2012, 10:08

Trzy lata temu firma Anuman wykupiła aktywa znanego wszystkim fanom przygodówek Microids. Dopiero teraz jednak ujawniono, co dokładnie wydawca zamierza zrobić z tym nabytkiem. Zapowiedziano grę Syberia III, nad którą pracuje ojciec dwóch poprzednich odsłon – Benoit Sokal. Kontynuacji doczeka się również cykl Dracula.

Kolejne części przygodówek Syberia i Dracula w tym roku

Olek, 11 kwietnia 2010, 16:40

Firma Anuman Interactive, która przejęła schedę po studiu Microids, ujawniła swoje plany wydawnicze. Francuzi chcą w najbliższych latach zawojować rynek gier przygodowych na wszystkich platformach. Mają im w tym pomóc kontynuacje znanych serii jak Syberia, Egypt czy Dracula.

Zapowiedziano grę Dracula 3

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 13:10

Gra Dracula: The Resurrection, oparta na powieści Brama Stokera, pojawiła się w 2000 r. W roku następnym doczekaliśmy się kontynuacji historii dwójki bohaterów, Jonathana Harkera i jego żony Miny. Niestety na Dracula 2: The Last Sanctuary zakończyła się opowieść o Draculi. Przedstawiciele MC2 oświadczyli, że rozpoczęli współpracę z firmą Kheops Studio, w efekcie której ma powstać Dracula 3.

Recenzja: Dracula 2 - The Last Sanctuary

Fajek, 29 listopada 2001, 11:43

Dracula – tą postać zna chyba każdy. Najbardziej znany ze wszystkich wampirów, przerażające monstrum żywiące się ludzką krwią. Historia hrabiego Draculi została przedstawiona w wielu dziełach począwszy od spektakli teatralnych, poprzez kilka ekranizacji a na grach komputerowych kończąc.