Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Act of War: Direct Action

Alone in the Dark oraz Act of War w rękach THQ Nordic

Entelarmer, 19 września 2018, 19:55

Firma THQ Nordic wykupiła prawa do serii Alone in the Dark oraz Act of War od Atari. Niestety, na razie nie zdradzono żadnych konkretów dotyczących rozwoju obu marek.

Eugen Systems pracuje nad nowym RTS’em

lhorror, 19 kwietnia 2007, 09:16

Francuski developer Eugen Systems ogłosił, że pracuje nad nową grą RTS dla PC i Xboxa 360 (możliwa jest także wersja dla Playstation 3). W obecnej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące tego przedsięwzięcia, jednak firma zapewnia, iż jego wydaniem zajmie się światowej klasy wydawca (jeden z pierwszej piątki).

Opublikowano soundtrack z gier Act of War: Direct Action i Act of War: High Treason

Krystian Smoszna, 21 września 2006, 10:57

Jeśli jesteś kolekcjonerem oficjalnych soundtracków z gier komputerowych, to z pewnością zainteresuje Cię nowa pozycja w katalogu firmy Dominus Animae. Jest nią ścieżka dźwiękowa z gier Act of War: Direct Action i Act of War: High Treason, które na rynku opublikował koncern Atari.

Znamy tytuł i szczegóły beta-testów pierwszego dodatku do Act of War: Direct Action

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2005, 07:55

O planach stworzenia dodatku do Act of War: Direct Action, po raz pierwszy wspominaliśmy w lutym bieżącego roku, później kilkukrotnie powracaliśmy do tematu. Zrobimy to również dziś, gdyż wreszcie – po długim oczekiwaniu – poznaliśmy jego tytuł oraz szczegóły beta-testów.

Odkryto część kart w sprawie dodatku do gry Act of War: Direct Action

eLKaeR, 28 października 2005, 16:55

Jeszcze nie doczekaliśmy się polskiej premiery strategii czasu rzeczywistego pt. Act of War: Direct Action, chociaż np. w Stanach Zjednoczonych tytuł ów pojawił się w marcu 2005. Rodzimy dystrybutor, czyli Licomp Empik Multimedia, chce wypuścić produkt do sklepów w ostatnim kwartale bieżącego roku, a developerzy z firmy Eugen Systems szykują już rozszerzenie omawianej gry.

Poradnik: Act of War: Direct Action

Redakcja GRYOnline.pl, 2 maja 2005, 18:35

Poradnik do gry Act of War: Direct Action zawiera wszystko, co jest potrzebne do poznania wszystkich trzech walczących stron, a także kompletną i ilustrowaną solucję, mającą pomóc graczom, którzy utknęli podczas kampanii.

Rozpoczęto ogólnoświatową sprzedaż Act of War: Direct Action

ComCo, 16 marca 2005, 10:47

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Act of War: Direct Action - ciekawie zapowiadająca się strategia, z akcją osadzoną w niedalekiej przyszłości i scenariuszem napisanym przez bestsellerowego (według New York Timesa) autora Dale'a Browna - trafiła na sklepowe półki.

Ozłocono Act of War

Elrond, 27 lutego 2005, 18:32

Wszyscy stratedzy, którzy z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się najnowszej produkcji Eugen Systems, Act of War: Direct Action, mogą przestać wiercić się na krzesłach. Przedstawiciele developera poinformowali, iż proces tworzenia gry został zakończony i uzyskała ona status gold.

Act of War: Direct Action - expansion pack i sequel w drodze

Speed, 4 lutego 2005, 09:28

Od jakiegoś czasu można zaobserwować zwiększoną aktywność specjalistów od marketingu z firmy Atari, którzy co chwila pod niebiosa wychwalają nową grę strategiczną studia Eugen Systems zatytułowaną Act of War: Direct Action. Program ten nie miał jeszcze za sobą rynkowej premiery (planowana jest ona na marzec tego roku), a już wiemy, że powstanie dodatek oraz sequel omawianej pozycji!

Act of War z generalskim błogosławieństwem

Y[email protected], 27 stycznia 2005, 17:54

Kontynuując strategię stopniowego rozbudzania apetytu graczy, firma Atari ujawniła kolejny szczegół Act of War: Direct Action. Komputerowych strategów, którzy z pewnością już teraz mają chrapkę na ten tytuł, ucieszy fakt, że producentom wsparcia merytorycznego udziela emerytowany generał. Tym samym developer daje do zrozumienia, iż istotne są dla niego wojskowe realia.

Act of War z profesjonalnym scenariuszem

ComCo, 17 stycznia 2005, 11:05

Nie ustają wysiłki Atari mające na celu promocję innowacyjnej gry strategicznej, pt. Act of War: Direct Action. Niedawno koncern chwalił się hollywoodzkim wsparciem przy tworzeniu przerywników filmowych do AoW, w weekend pojawiło się grywalne demo tej produkcji, dzisiaj zaś świat obiega informacja o zatrudnieniu profesjonalnego scenarzysty.

Demo Act of War: Direct Action szybciej niż planowano

Speed, 16 stycznia 2005, 03:25

Dzień przed ubiegłoroczną Wigilią producenci innowacyjnej gry strategicznej pt. Act of War: Direct Action zapowiedzieli wypuszczenie wersji demonstracyjnej swego nowego programu. Demo miało zostać udostępnione dokładnie 19 stycznia, jednak ostatecznie tego terminu nie uda się dotrzymać. Na szczęście opowieść ta kończy się happy endem, gdyż plik od kilkunastu godzin jest już dostępny do pobrania!

Act of War: Direct Action w hollywoodzkiej oprawie

Elrond, 10 stycznia 2005, 12:02

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kino i film, zwane również X muzą, oraz przemysł rozrywki komputerowej, coraz bardziej zacieśniają braterskie więzy. Powstają gry zainspirowane filmami oraz kinowe wersje gier, również promocja dzieł filmowych często posiłkuje się grami komputerowymi (vide news o Jasonie Bournie). Tym razem z dobrodziejstw Hollywood skorzystała Act of War.

Wersja demonstracyjna Act of War: Direct Action już za 26 dni

Speed, 23 grudnia 2004, 12:14

Na niedawno otwartej oficjalnej witrynie internetowej innowacyjnej gry strategicznej pt. Act of War: Direct Action, pojawiła się wzmianka o planowanym wypuszczeniu wersji demonstracyjnej programu. Rozpoczęło się wielkie odliczanie – demo pojawi się w sieci już za 26 dni, czyli 19 stycznia.

Co nowego na wojnie w Act of War: Direct Action?

eLKaeR, 5 grudnia 2004, 13:55

Szarża czołgów M1A2 Abrams u wrót waszyngtońskiego Kapitolu lub nalot bombowców B-2 Spirit na przedmieścia Kairu, to obecnie sytuacje mało prawdopodobne, ale w wirtualnej rzeczywistości będą wkrótce na porządku dziennym za sprawą nadchodzącej strategii typu RTS pt. Act of War: Direct Action. Połączone sztaby Eugen Systems i Atari otwarły właśnie oficjalną witrynę tego produktu.

Przyjmowanie zgłoszeń na otwarte beta-testy Act of War: Direct Action rozpoczęte

Krystian Smoszna, 13 października 2004, 09:31

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, koncern Atari ogłosił rozpoczęcie przyjmowanie zgłoszeń na otwarte beta-testy gry Act of War: Direct Action. Jak to zwykle bywa w tego typu przypadkach, o wyborze kandydatów zadecyduje losowanie. Aby jednak mieć jakiekolwiek szanse na zostanie testerem, trzeba wpierw wylegitymować się komputerem spełniającym określone wymagania sprzętowe.