Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metal Gear Acid 2

Dalsze spekulacje na temat filmowej wersji Metal Gear Solid

Rock Alone, 2 czerwca 2010, 17:50

Prace nad filmową adaptacją gry Metal Gear Solid, to często powracający temat. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że projekt został zawieszony na skutek braku wsparcia ze strony Konami. Tym razem odrobinę światła na tą sprawę rzuca aktor i scnearzysta David Hayter, który podkładał głos głównego bohatera we wszystkich częściach gry.

Twórca Metal Gear wygłosi odczyt na GDC 2009

Maciej Śliwiński, 11 lutego 2009, 10:23

Podczas Game Developers Conference 2009 w San Francisco zgodnie z tradycją wystąpi kilku prelegentów, będących wielkimi figurami w świecie elektronicznej rozrywki. Jednym z nich będzie Hideo Kojima – twórca kultowej serii Metal Gear.

Encyklopedia serii Metal Gear

vampire, 19 czerwca 2008, 10:28

Z pewnością fanów serii Metal Gear ucieszy wiadomość, że firma Konami postanowiła stworzyć coś na kształt encyklopedii poświęconej właśnie Metal Gearowi - MGS4 Database. Tytuł tej darmowej aplikacji jest nieco mylny, gdyż jak twierdzi firma, jej zawartość sięga aż do pierwszych odsłon cyklu. Znajdziemy w tam między innymi kompletne streszczenia fabuły gier i opisy postaci.

Hideo Kojima pracuje nad nową grą z serii Metal Gear Solid na konsolę PSP!

Jiker, 7 maja 2006, 11:47

Hideo Kojima pracuje nad nową grą z serii Metal Gear Solid, przeznaczoną na przenośną konsolę Sony PSP! I co ciekawe – nie będzie to ani kolejna karcianka, ani też program powiązany z Metal Gear Solid Graphic Novel. Kolejny MGS w wersji na PSP będzie grą akcji w najczystszej jej postaci.

Metal Gear Acid 2 już jest

Krooliq, 22 marca 2006, 10:35

Firma Konami poinformowała, że wczoraj w amerykańskich sklepach zadebiutowała nietypowa strategia turowa o nazwie Metal Gear Acid 2.

Metal Gear Solid B.D. w połowie 2006 roku

eLKaeR, 23 grudnia 2005, 07:44

Zapewne serca posiadaczy konsoli PSP zabiły mocniej, gdy w ubiegłym miesiącu zostali oni poinformowani o nowym tajemniczym projekcie, realizowanym przez ekipę Hideo Kojimy. Dziś wiemy już nieco więcej w tej materii i chcielibyśmy podzielić się świeżymi danymi z Szanownymi Czytelnikami.

Metal Gear Acid 2 rzuci nowe światło na znany trailer MGS 4

Jiker, 19 listopada 2005, 12:00

Z obozu Konami wypłynęła informacja, że japońska wersja Metal Gear Acid 2 zostanie wzbogacona o trailer czwartej części Metal Gear Solid, noszącej podtytuł Guns of the Patriots. Będzie to ten sam słynny film, który zaprezentowany został na japońskich targach Tokyo Game Show 2005, jednakże pewien mały szczegół, który znajdzie się w zestawie z MGA 2, sprawi, iż stare będzie nowe.

Blog Hideo Kojimy po angielsku

ComCo, 23 października 2005, 13:58

Hideo Kojima to nazwisko, które bez wątpienia przyciąga uwagę graczy na całym świecie, ze szczególnym wskazaniem na miłośników bestsellerowego, „skradankowego” cyklu Metal Gear Solid. Najpewniej myślą o wszystkich osobach, które chciałyby bliżej poznać myśli, zwyczaje i przekonania tego uznanego producenta, powstał jego oficjalny blog internetowy.

Specjalne okulary do konsoli PSP od firmy Konami

Krystian Smoszna, 16 września 2005, 09:45

Nie tylko koncern Nintendo miał swoje pięć minut podczas pierwszego dnia tegorocznych targów Tokyo Game Show. Również firma Konami postanowiła zaprezentować światu swój nowy wynalazek, który wydaje się być bardziej zabawny niż praktyczny.