Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The BIGS

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 marca 2009)

Jiker, 4 marca 2009, 10:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja Warhammer Online, czwartkowa premiera DLC do Burnout Paradise, milion dolarów dla Eda Boona i inne. Zapraszamy do lektury.

The BIGS w złocie

Metatron, 22 czerwca 2007, 11:51

The BIGS, czyli wydawana przez 2K Sports gra będąca innym spojrzeniem na symulatory baseballu, która stawia na akcję i dynamikę rozgrywki, osiągnęła właśnie status „złoty”, została zaaprobowana i wysłana do tłoczni, by 25 czerwca trafić do sklepów.

Szczegóły na temat gry The Bigs w wersji dla konsoli Wii oraz lista piosenek

Major Doktor Upiorna, 1 czerwca 2007, 12:12

Dokładnie tydzień temu przekazaliśmy Wam obszerne informacje odnośnie zapowiedzianej rok temu gry sportowej o nazwie The Bigs, dedykowanej konsolom PS2, PS3, X360, Wii i PSP. Jednak na tym nie koniec niespodzianek firmy 2K Sports, która ujawniła szczegóły na temat niniejszej pozycji w wersji dla konsoli Wii oraz zaprezentowała listę piosenek, mających towarzyszyć zabawie.

Więcej o The BIGS

lhorror, 25 kwietnia 2007, 12:15

W zeszłym roku informowaliśmy o zapowiedzi nowej sportowej gry firmy 2K Sports o nazwie The BIGS. Tym razem na warsztat poszedł mało u nas popularny baseball. Firma ujawnia nowe informacje na jej temat, które niniejszym skrzętnie przedstawiamy. Premiera gry zapowiadana jest na lato 2007. The BIGS dostępna będzie na konsole Xbox 360, PS3, PS2, Wii i PSP.

The BIGS - nowe spojrzenie na baseball

eLKaeR, 1 listopada 2006, 14:44

Felietonista pewnego ogólnopolskiego dziennika przedstawił w miniony poniedziałek baseball jako grę, składającą się z samych przerw i kilkusekundowych akcji. Temu raczej mało dynamicznemu wizerunkowi sportu, szczególnie popularnego w Stanach Zjednoczonych i na Kubie, zaprzeczy zapewne nowa produkcja elektroniczno-rozrywkowa, zapowiedziana właśnie przez firmę 2K Sports.