Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ground Control

Rebellion właścicielem praw do marek Evil Genius, Ground Control i Empire Earth

Jiker, 15 lipca 2009, 11:00

Niektórych z Was być może zdziwiła informacja, że za wprowadzenie gier Evil Genius oraz Ground Control do oferty serwisu dystrybucji cyfrowej GOG.com odpowiedzialne jest Rebellion, a nie macierzyści wydawcy lub producenci. Sytuację postanowił wyjaśnić Jason Kingsley, prezes firmy pracującej aktualnie nad strzelaninami Aliens vs Predator dla koncernu Sega oraz Rogue Warrior dla Bethesda Softworks.

Evil Genius i Ground Control w ofercie GOG.com

Raven, 10 lipca 2009, 08:25

Kontynuując trend wydawania starych gier w odnowionych wersjach, bądź po prostu w zadziwiająco niskich cenach (np. umożliwiając graczom ściągnięcie ich z platformy Steam), firma Rebellion dorzuca dwa starsze tytuły ze swojej oferty wydawniczej do internetowego sklepu GOG.com, mianowicie Evil Genius i Ground Control wraz z dodatkiem Dark Conspiracy.

Sierra zamyka oficjalne serwery 21 gier

Jiker, 9 października 2008, 11:45

Firma Sierra poinformowała nas o planowanym zamknięciu oficjalnych serwerów, dzięki którym możliwe jest toczenie rozgrywek sieciowych w 21 tytułach wydanych w okresie od 1998 do 2006 roku. Oznacza to, że większość funkcjonalności i ułatwień wynikających z obecności serwerów dedykowanych zostanie wyłączona.

Tajemnicza nowa gra od twórców Ground Control

eLKaeR, 3 lipca 2005, 12:55

Rodzima firma CD Projekt dystrybuuje teraz drugą część cyklu Ground Control w ramach linii o nazwie Platynowa Kolekcja, a zatem sugerowana cena detaliczna wynosi 59,90 PLN. Ale czym zajmują się tymczasem twórcy wspomnianej serii gier strategicznych, zrzeszeni w szwedzkiej korporacji Massive Entertainment? Otóż przygotowują kolejny projekt elektroniczno-rozrywkowy.

Kolejny prezent od Vivendi Univesal - Ground Control do ściągnięcia za darmo!

Krystian Smoszna, 27 czerwca 2004, 11:46

Vivendi Universal Games szaleje na całego. Nie tak dawno włodarze firmy udostępnili pełne wersje gier Tribes 1 i 2, przedwczoraj soundtrack z The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay a dziś pierwszą odsłonę Ground Control.

Vironi - nowy przeciwnik w Ground Control II

Krystian Smoszna, 20 grudnia 2003, 10:24

W ubiegły poniedziałek informowaliśmy Was o rozpoczęciu odliczania na oficjalnej stronie Massive Entertainment, które wedle wszystkich przypuszczeń, miało prowadzić do ujawnienia informacji na temat nowej frakcji, występującej w Ground Control II. Tak też się w istocie stało. Trzecią, obok Northern Star Alliance i Terran Empire stroną konfliktu, zostali Virońscy Nomadzi – obcy z planety Ragnarok Nebula

Ground Control 2?

Fajek, 21 lutego 2003, 10:22

Szwedzka firma deweloperska, Massive Entertainment, należąca aktualnie do Vivendi Universal uruchomiła w dniu dzisiejszym swoja przebudowaną i odnowioną stronę www. Przypomnę, iż Massive Entertainment to producent znakomitej gry należącej do gatunku RTS – Ground Control.

Premiera Ground Control - Złota Edycja

Sznur, 12 września 2001, 13:28

W dniu dzisiejszym firma PlayIt wypuściła do sklepów na terenie całego kraju grę Ground Control - Złota Edycja. Ground Control to połączenie znanego wszystkim trybu RTS z niesamowitą grafiką trójwymiarową, która wcześniej była niespotykana w grach tego rodzaju.

Recenzja Ground Control: Dark Conspiracy

Łosiu, 16 lutego 2001, 17:37

Pamiętacie zapewne niedawny hit wśród gier strategicznych, wydany przez debiutującą szwedzką firmę Massive Entertainment. Chodzi Ground Control, to ten tytuł popełnił straszliwą zbrodnię bezpowrotnie zabierając wiele dni i nocy z naszego życia. Jednak to autorom nie wystarczyło i postanowili zabrać nam jeszcze kilka chwil wydając dodatek Ground Control: Dark Conspiracy, którego recenzja od dzisiaj znajduje się na naszej stronie.

Narzędzia do modyfikacji Ground Control

Sznur, 9 lutego 2001, 13:54

Massive Entertainment udostępnił trzy narzędzia do Ground Control, pozwalające tworzyć własne mody (modyfikacje gry).