Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tropico: Rajska Wyspa

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Dyktatura powróci w Tropico 3

Hed, 29 stycznia 2009, 09:33

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o trwających pracach nad trzecią częścią serii Tropico. Chociaż grą zajmuje się nowa firma (Haemimont Games), znana przykładowo ze strategii o starożytnym Rzymie, to Tropico 3 pozostanie w dobrych starych klimatach. Powrócimy więc w zarysie do koncepcji umożliwiającej graczom wcielenie się w dyktatora, posiadającego pełną władzę nad swoją wyspą.

Tropico 3 zapowiedziane

Animol, 3 listopada 2008, 14:09

Zapowiada się na to, że zobaczymy kolejną odsłonę ekonomicznej gry w egzotycznych klimatach, a mianowicie Tropico 3. Produkcją zajmie się Haemimont Games, znane przede wszystkim z Imperium Romanum.

Nowe gry Wydawnictwa Play-It już w sklepach

Fajek, 2 października 2002, 16:39

W ostatnich dniach ukazały się cztery nowe gry Wydawnictwa Play-It: profesjonalne, polskie wersje językowe gier: Pool of Radiance 2: Edycja Kolekcjonerska, Black Thron: Edycja Specjalna i Tropico & Rajska Wyspa oraz oryginalna, angielska wersja językowa Silent Hunter CE w serii "gra bez pudła".

Tropico: Mucho Macho Edition

Sznur, 1 lipca 2002, 13:24

Take 2 Interactive przymierza się do uatrakcyjnienia nam oczekiwania na Tropico 2, a to za sprawą specjalnej edycji pierwszej części gry, przeznaczonej dla prawdziwych mężczyzn, zatytułowaną Tropico: Mucho Macho.

Tropico 2 w produkcji

Łosiu, 1 marca 2002, 09:16

Tą niewątpliwie dobrą wiadomość obwieścił nam ostatni numer zachodniego czasopisma Computer Games Magazine. Pojawił się w nim artykuł, w którym stwierdzono, że druga część popularnej strategii ekonomicznej znajduje się w produkcji. Podano też kilka ogólnych informacji dotyczących Tropico 2.

Recenzja: Tropico – Rajska Wyspa

Fajek, 14 lutego 2002, 11:04

Tropico to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza gra strategiczno-ekonomiczna ubiegłego roku. Dlatego też twórca gry, firma PopTop Software, kierowany sukcesem, jaki Tropico odniosło na całym świecie, postanowił wydać dodatek pod nazwą Rajska Wyspa (Paradise Island).

Tropico: Rajska Wyspa - premiera

Fajek, 31 stycznia 2002, 15:44

W dniu dzisiejszym firma Take 2 ogłosiła, iż oczekiwany dodatek do Tropico, pt. Rajska Wyspa trafił do tłoczni i 5 lutego znajdzie się w zachodnich sklepach... Tymczasem Wydawnictwo Play-It ma miłą niespodziankę dla wszystkich polskich graczy, bowiem już dziś polska wersja Rajskiej Wyspy znalazła się na sklepowych półkach w całym kraju.

Tropico - Rajska Wyspa

Fajek, 7 stycznia 2002, 16:33

Tropico: Rajska Wyspa to oficjalny dodatek do strategii ekonomicznej - Tropico - firmy Pop Top Software. Gracz ponownie ma okazję stać się dyktatorem małej wysepki położonej gdzieś na Karaibach, żyć w wirtualnym dobrobycie i wykorzystywać swoich podanych.