Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hostile Waters: Antaeus Rising

Inwazja dem od Rage

Krystian Smoszna, 16 lutego 2004, 10:03

Serwis Gamers Hell postanowił powrócić do niedzielnej tradycji serwowania dem wybranej firmy i w dniu wczorajszym uraczył nas zestawem programów brytyjskiego studia Rage. Znalazło się w nim siedem gier, poczynając od Incoming, na Offroad kończąc.

"Play" 10/2002 już w kioskach

Sznur, 26 września 2002, 18:05

Dzisiaj do kiosków trafił kolejny numer nowego, pecetowego PLAYA z dwoma pełnymi wersjami gier. Zręczne połączenie elementów strategii i akcji zaowocowało godnym następcą Battlezone w postaci Hostile Waters: Antaeus Rising, a komplet uzupełnia w pełni spolszczona wersja strategicznej gry o przygodach dzielnego Erica pod tytułem End of Twilight: Zaginiona Tarcza Wikinga.

Recenzja Hostile Waters: Antaeus Rising

Fajek, 20 marca 2002, 10:29

Hostile Waters: Antaeus Rising to strategiczna gra akcji 3D, której akcja przenosi nas w rok 2032. Na Ziemi panuje ogólnoświatowy pokój, a wszystkie narody współpracują ze sobą, pragnąc stać się cywilizacją globalną. Z takim stanem rzeczy nie mogą pogodzić się byli prominenci i wojskowi, którzy pragnąc odzyskać władzę i wpływy, organizują tajną armię na wyspach Pacyfiku. Ich celem jest destabilizacja sytuacji politycznej i powrót do starego stylu życia. Sprzyja im ogólnoświatowe rozbrojenie i brak jakichkolwiek lokalnych konfliktów.

Hostile Waters: Antaeus Rising od dziś w zachodnich sklepach

Łosiu, 13 czerwca 2001, 07:34

Interplay Entertainment poinformował, iż najnowsza futurystyczna strategia czasu rzeczywistego Hostile Waters: Antaeus Rising powędrowała właśnie do zachodnich sklepów.

Nowe tytuły z IM Group

Solnica, 4 czerwca 2001, 15:41

Już niebawem na półki sklepowe trafią kolejne nowe tytuły wydawane przez IM Group. Będą to tworzone przez zespół Rage gry: Eurofighter Typhoon – współczesny symulator lotu, eRacer – wyścigi samochodowe po torach, Hostile Waters - strategia 3D oraz Offroad – wyścigi po bezdrożach samochodami 4x4.

Nowe trailery z Interplay'u

Solnica, 24 maja 2001, 08:13

Co prawda targi E3 zakończyły się już kilka dni temu, jednak wciąż jeszcze na sieci pojawiają się coraz to nowe materiały stamtąd pochodzące. Dzisiaj przyszła kolej na firmę Interplay, która zaprezentowała trailery kilku swoich gier.