Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Railroad Tycoon II

Powstaną kontynuacje Alpha Centauri i Railroad Tycoon?

omadaha, 7 maja 2010, 12:10

Sid Meier – legendarny twórca gier odpowiedzialny między innymi za stworzenie serii Civilization, oświadczył, że jego zdaniem dwa klasyczne tytuły – Sid Meier's Alpha Centauri i Railroad Tycoon zasługują na to żeby doczekać się kontynuacji. Obydwie gry zostały umieszczone na liście projektów firmy Firaxis, które możliwe są do zrealizowania w przyszłości.

Steam: gigantyczny pakiet gier 2K, Fallout 3 za pół ceny, Trine w przedsprzedaży

Hed, 3 lipca 2009, 10:34

Firma 2K Games ogłosiła olbrzymi pakiet swoich gier dostępnych na Steamie. W sumie za mniej więcej 60 euro otrzymujemy więc 20 różnych tytułów, które normalnie kosztowałyby ponad 220 euro. Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko. To nie wszystko, co system dystrybucji Valve ma do zaoferowania na najbliższe dni. Za pół ceny można kupić jedną z głośniejszych gier RPG ubiegłego roku – Fallouta 3.

Kolejowa aktualizacja w systemie elektronicznej dystrybucji Steam

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 07:16

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że oferta systemu elektronicznej dystrybucji Steam została poszerzona o grę X-COM: Terror from the Deep. Jak się okazało, to nie jedyny produkt, którego sprzedaż rozpoczęła w ubiegły piątek firma Valve Corporation.

Gra Sid Meier's Railroads! oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 17 marca 2006, 06:59

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele Firaxis Games opublikowali szczegóły dotyczące planu wydawniczego firmy na 2006 rok. Prezentację kolejnych tytułów rozpoczniemy od Sid Meier’s Railroads! – gry ekonomicznej, która w bardzo dużym stopniu nawiązuje do tradycji legendarnego cyklu Railroad Tycoon.

Recenzja: Rollercoaster Tycoon II

Fajek, 8 maja 2003, 11:02

RollerCoaster Tycoon II to sequel jednej z najlepiej sprzedających się strategii ekonomicznych w historii - RollerCoaster Tycoon. Grę stworzył ten sam zespół developerski (pod przewodnictwem Chrisa Sawyera) co część pierwszą, wprowadzając wiele modyfikacji i usprawnień.

Wizualne nowości...

Void, 25 kwietnia 2003, 11:23

Oj, obrodziło nam ostatnio w nowe tytuły gier, obrodziło. Nie ma dnia, by jakieś nowe obrazki nie zawitały w galeriach różnych serwisów, by jakaś reklama nie zapowiadała kolejnego, światowego hitu. Nie wiem, czy to zbliżające się Targi E3 wywołują taką nerwowość i chęć pochwalenia się własnymi dokonaniami u wydawców, czy może jest jakaś inna przyczyna...

Ostatnio Grane: Railroad Tycoon II - The Second Century

Soulcatcher, 11 listopada 2002, 17:40

To prawie jak wspomnienia z dzieciństwa :). Pierwsza część Railroad Tycoon była pierwszą poważną grą ekonomiczno strategiczną w jaką grałem na PC. Zagrywałem się w nią miesiącami. Teraz, razem z najnowszym numerem Top Secret, dostałem Railroad Tycoon II: The Second Century, kontynuację serii, mocno poprawioną w stosunku do pierwowzoru wersję gry.

Railroad Tycoon II: Platynowa Edycja

Michał Bobrowski, 8 listopada 2001, 15:45

Już wkrótce dzięki firmie Play It na rodzime półki sklepowe trafi Platynowa Edycja gry Railroad Tycoon II. Cena tej wersji została ustalona na bardzo korzystnym poziomie 69 zł!

Kolejne dwie gry w sklepach

Łosiu, 21 września 2001, 13:02

W dniu dzisiejszym kolejne dwa tytuły trafiły do zachodnich sklepów, są to: specjalna, platynowa edycja niezapomnianej strategii ekonomicznej Railroad Tycoon II oraz komputerowa adaptacja słynnej noweli francuskiego pisarza Pierre’a Boulle’a, Planet of the Apes (Planeta Małp).

Recenzja Railroad Tycoon II – Złota Edycja

Fajek, 14 września 2001, 11:46

Chyba nie pomylę się zbytnio, jeśli stwierdzę, że wielu z nas w młodości chętnie bawiło się różnego rodzaju kolejkami. PIKO czy TT – każdy jeździł, gwizdał i układał tory. Ileż w tym było „radochy”!

Railroad Tycoon 2 Platinum Edition

Fajek, 1 sierpnia 2001, 00:25

Jeśli już przy „pociągach” jesteśmy. Gathering of Developers poinformował, że wyda reedycję hitu sprzed kilku lat w wersji Platinum. Mowa oczywiście o grze Railroad Tycoon II.