Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dark and Light

Nadchodzi premiera ARK: Survival Evolved - Sieciowe Wieści (16/06/2017)

MiqT, 16 czerwca 2017, 14:56

Witamy w kolejnej odsłonie Sieciowych Wieści, w której piszemy m.in. o dacie premiery ARK: Survival Evolved, grach o piratach pokazanych na targach E3, rocznicy Pokemon Go oraz kolejnej arenie w Overwatch. Zapraszamy!

Dark and Light wraca do żywych

Aidan, 2 sierpnia 2016, 13:31

Po wielu latach do świata żywych powraca tytuł, o którym swego czasu było naprawdę głośno. Dark and Light, bo o nim właśnie mowa, pojawi się jeszcze w tym roku m.in. z odświeżoną szatą graficzną wykorzystującą Unreal Engine 4. Za produkcję odpowiada tym razem Snail Games.

Zagraj w Dark and Light za darmo!

Krystian Smoszna, 1 kwietnia 2007, 10:14

Mamy dobre wieści dla użytkowników gry Dark and Light, zarówno tych byłych, jak i obecnych. Ze względu na trudności z systemem płatności, firma Farlan Entertainment zdecydowała się zlikwidować konieczność uiszczania opłaty abonamentowej w wyżej wymienionym programie. Oznacza to, że od wczoraj gracze mogą zwiedzać fantastyczną krainę za darmo.

Dark and Light (prawie) za darmo

Vercetti, 27 grudnia 2006, 16:35

Pod koniec wakacji pisaliśmy, że dla ratowania dobrego imienia gry Dark and Light jej wydawca, koncern Farlan Entertainment zdecydował się na okresowe umożliwienie graczom eksploracji świata Ganareth bez konieczności uiszczania opłat abonamentowych. Wydawało się, że ta trzymiesięczna promocja już się nie powtórzy, ale producenci dzieła postanowili sprawić odbiorcom poświąteczny prezent.

Dark and Light przez trzy miesiące za darmo dla wybranych

Krystian Smoszna, 17 sierpnia 2006, 11:09

Miała być największą grą MMORPG jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Okazała się kopalnią irytujących błędów, które doprowadzają do szewskiej pasji jej użytkowników. W dziesięć tygodni po premierze programu o nazwie Dark and Light, przedstawiciele firmy Farlan Entertainment przyznają, że produkt zadebiutował na rynku przedwcześnie.

Dark and Light debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 5 czerwca 2006, 13:09

Już za niespełna dwie godziny, o piętnastej naszego czasu, wszyscy zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w nowej grze MMORPG, zatytułowanej Dark and Light.

Premiera Dark and Light przesunięta

Elrond, 26 kwietnia 2006, 15:43

Dość długo nie zamieszczaliśmy na łamach naszego serwisu wieści ze świata Dark and Light, a teraz, kiedy wreszcie możemy coś na temat tej gry napisać, nie mamy dobrych wiadomości. Premiera Dark and Light zostaje bowiem przesunięta na 30 maja, natomiast Pionierzy, czyli osobnicy, którzy wzięli udział w programie Settlers of Ganareth, będą mogli zagrać w nią 2 dni wcześniej.

Świat Dark and Light zaprasza pierwszych osadników

Elrond, 18 października 2005, 12:42

Przedstawiciele firmy NP Cube, która tchnęła życie w grę z rodzaju MMORPG, Dark and Light, zapraszają do świata Ganareth pierwszych osadników. Pierwsza faza gry, tzw. prelude, Settlers of Ganareth, która wystartuje w listopadzie, będzie dostępna dla wszystkich i to w dodatku za darmo. Wtedy to również ruszy przedsprzedaż pełnej wersji gry, która powinna zadebiutować w kwietniu przyszłego roku.

Niedługo intenstywne testy Dark and Light

Henkel, 28 września 2005, 15:30

Po okresie sprawdzania gry przez zespół programistów i beta testerów firma NP cube poinformowała o nadchodzących otwartych testach gry Dark and Light. Mają one na celu wyeliminowanie wszystkich błędów i niedociągnięć, które do tej pory nie zostały wyłapane.

NP Cube na E3 – Dark and Light

Redakcja GRYOnline.pl, 20 maja 2005, 16:36

Kolejna gra z jaką się zetknęliśmy na targach E3 to MMOcRPG zatytułowany Dark and Light. Już na wstępie należy powiedzieć, że mimo iż developerzy planują wydać ją pod koniec tego roku, to osobiście wydaje się nam, że połowa 2006 byłaby chyba lepszym terminem. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że to zła pozycja. Wręcz przeciwnie. Gra zachwyca swoim ogromem.

Oficjalny termin premiery Dark and Light

Łosiu, 31 marca 2005, 12:00

Już trzy lata francuska grupa programistów znana pod nazwą NP Cube pracuje nad nową grą z gatunku MMOcRPG pt. Dark and Light, a jak właśnie się dowiedzieliśmy, ten owoc ich wysiłków trafi do rąk graczy w listopadzie bieżącego roku. Z pozoru tytuł ten nie odróżnia się szczególnie od innych obecnych na rynku MMO, ale jak wszyscy wiemy pozory bardzo często mylą...

Dark and Light - dodatkowe materiały w beta teście

Elrond, 15 listopada 2004, 10:39

Wszystkich wielbicieli MMORPG, zainteresowanych dość ciekawą produkcją tego typu, Dark and Light, pragnę poinformować, iż twórcy tej gry, firma NP Cube, ogłosili rozpoczęcie kolejnych beta testów swojej produkcji. Obecna faza testów, oprócz oczywistego sprawdzenia dotychczasowej zawartości, dostarcza całkowicie nowe materiały.

W dniu premiery, pełna wersja Dark and Light dostępna będzie w kilku sieciach P2P

Krystian Smoszna, 2 maja 2004, 13:17

Im bliżej premiery gry Dark and Light, tym coraz większe zainteresowanie wzbudza ona w branży elektroniczno-rozrywkowej. Myliłby się jednak ten, kto upatrywałby w tym obawy producentów o konkurencyjność programu względem innych, nowych MMORPG. Wręcz przeciwnie, największe zainteresowanie wzbudza nie to, co w programie ostatecznie się znajdzie, ale to, w jakiej formie trafi on do klienta.