Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Leisure Suit Larry 2: W poszukiwaniu miłości

Trzy gry z serii Leisure Suit Larry za darmo

Paweł Musiolik, 29 sierpnia 2021, 13:36

Serwis IndieGala udostępnił za darmo kolejne trzy gry z Larry Lafferem - Leisure Suit Larry 2: W poszukiwaniu miłości, Leisure Suit Larry 3: Pasjonująca Patti w poszukiwaniu pulsujących piersi oraz Larry 5: Fala miłości.

Leisure Suit Larry powróci w przyszłym roku

Adrian Werner, 11 października 2011, 08:59

Mamy doskonałe wieści dla fanów przygodówek. Dowiedzieliśmy się, że szykowany jest powrót klasycznej serii Leisure Suit Larry.

Al Lowe o fabule Leisure Suit Larry 8

Olek, 11 marca 2010, 14:05

Twórca jednej z najpopularniejszych i najzabawniejszych serii gier przygodowych wszech czasów zdradził, jaka miała być fabuła kontynuacji Leisure Suit Larry 7: Love For Sail. Niestety, wynikiem braku porozumienia z wydawcą, ostatnie odsłony przygód Larry'ego Laffera były co najwyżej średnimi produkcjami.

Nowa część serii Leisure Suit Larry potwierdzona!

Przemysław Zamęcki, 17 stycznia 2008, 13:21

Jeżeli znacie nazwisko Ala Lowe, to także zapewne doskonale zdajecie sobie sprawę z dorobku, jaki wniósł on do gatunku gier przygodowych. Stworzona przez niego postać życiowego nieudacznika, Larry’ego Laffeira na zawsze wbiła się w pamięć starszych stażem graczy.

Nowa gra z cyklu Leisure Suit Larry w produkcji?

Krystian Smoszna, 28 listopada 2007, 07:45

Interesujące wieści dotyczące kolejnej gry z serii Leisure Suit Larry, ujawnił wczoraj światu Artie Lange. Amerykański komik, który w ubiegłym miesiącu świętował czterdzieste urodziny, ogłosił w trakcie radiowej audycji The Howard Stern Show, że użyczył głosu jednemu z bohaterów w najnowszej odsłonie wspomnianego wyżej cyklu.

Klasyczne przygodówki Sierry trafiły do brytyjskich sklepów

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 06:30

Koncern Vivendi Games poinformował w miniony piątek, że cztery zestawy klasycznych przygodówek, które niegdyś tworzyła firma Sierra On-Line, są już dostępne w Wielkiej Brytanii.

Klasyczne przygodówki Sierry powrócą na rynek już w piątek

Krystian Smoszna, 12 września 2006, 11:25

Niektórzy z Was z pewnością pamiętają obietnice koncernu Sierra Entertainment, dotyczące ponownego opublikowania na rynku najbardziej popularnych serii gier przygodowych, które niegdyś pomogły wybić się firmie kierowanej przez Kena i Robertę Williamsów. Wszystko wskazuje na, że po kilkunastu miesiącach oczekiwania, programy te wreszcie trafią do amerykańskich sklepów.

Al Lowe powraca z nową grą!

Vercetti, 10 maja 2006, 16:02

Wieści docierające do nas z Los Angeles stają się coraz ciekawsze. Al Lowe, ojciec serii Leisure Suit Larry ogłosił, że powraca do branży elektronicznej rozrywki z nowym tytułem. Współpracujące z artystą studio, iBase Entertainment ujawniło, że rozpoczęło prace nad grą Sam Suede: Undercover Exposure.

Koncern Vivendi Universal anulował produkcję dwóch nowych gier z serii Leisure Suit Larry

Krystian Smoszna, 26 stycznia 2006, 09:06

Od momentu pojawienia się informacji o zamknięciu studia High Voltage, w sieci krążyły plotki dotyczące pogrzebania przez koncern Vivendi Universal Games jednej z najbardziej lubianych serii gier przygodowych – Leisure Suit Larry. Serwis GameSpot, który na swoich łamach prowadzi rubrykę Rumor Control, postanowił sprawdzić czy wieści te mają pokrycie w rzeczywistości.

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude - pierwsze info, screeny i trailer

Łosiu, 29 października 2003, 08:32

W zeszłym tygodniu dzięki okładce magazynu Computer Games niespodziewanie dowiedzieliśmy się, że słynna niegdyś seria gier przygodowych ze Sierry doczeka w się w przyszłym roku kolejnej odsłony. Dziś czytając oficjalną informację prasową wystosowaną przez firmę Vivendi Universal Games dowiadujemy się, iż część ta będzie prawdziwym przełomem w cyklu, wprowadzając kilka rzeczy, które znacznie ją odróżnią od poprzedniczek. Możemy już też oglądnąć kilka pierwszych screenów z Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude oraz pierwszy trailer.

Larry Laffer powraca!

Łosiu, 21 października 2003, 07:58

Nie ukrywam... należę do tego grona graczy, którzy już na zawsze pozostaną fanami dawnych gier przygodowych rodem ze Sierry (m.in. seria Space Quest), Microprose (np. Rex Nebular and the Cosmic Gender Bender) czy z LucasArts (jak Day of the Tentacle) i dlatego też z dużym entuzjaznem przyjmuję wszelkie nowiny o wskrzeszeniu idei tych tytułów. Nie inaczej jest i dziś, ponieważ światło dzienne ujrzała okładka grudniowego numeru magazynu Computer Games i tym samym wyszło na jaw, iż Sierra przygotowuje kolejną część przygód najsłynniejszego podrywacza i fajtłapy w dziejach – Larry’ego Laffera.