Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

Prequel filmowej trylogii Piratów z Karaibów w postaci gry

Hed, 27 maja 2009, 09:19

Firmy Disney Interactive Studios oraz Propaganda Games pracują nad Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned. Nowe dzieło przedstawi graczom możliwość wcielenia się w groźnego pirata. Gra ma oferować ogromny, otwarty świat, sporo akcji oraz elementy RPG. Jak sama nazwa wskazuje, otrzymamy propozycję powiązaną z serią popularnych filmów, czy raczej osadzoną w tym samym uniwersum.

Poradnik: Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata

Redakcja GRYOnline.pl, 31 maja 2007, 21:58

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Pirates of the Caribbean: At World's End” („Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata”). Tekst ten składa się w głównej mierze z bardzo dokładnego opisu przejścia wszystkich dwunastu misji, składających się na kampanię singleplayer gry.

Wersje demonstracyjne Viva Pinata i Pirates of the Caribbean: At World's End w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 16 maja 2007, 11:25

Wczorajsze popołudnie obfitowało w premiery nowych wersji demonstracyjnych przeznaczonych dla posiadaczy konsoli Xbox 360. W ofercie Xbox Live Marketplace pojawiły się bowiem dwie nowe pozycje: demo znanej wszystkim Viva Pinata oraz opartej o hitową produkcję filmową pozycji Pirates of the Caribbean: At World's End.

Pirates of the Caribbean: At World's End w 1080p?

Vercetti, 20 kwietnia 2007, 19:15

Nie od dziś wiadomo, że firma Disney Interactive Studios, wydawca gry Pirates of the Caribbean: At World's End pokłada w nadchodzącym projekcie duże nadzieje. Przygotowywana przez studio Eurocom produkcja jest bowiem tytułem, który ma zawojować zarówno komputery osobiste, jak i konsole, także te nowej generacji – X360, PS3 oraz Wii.