Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tajemnica Janatris

Rock of Pariahs od Centauri Production

Elrond, 27 sierpnia 2006, 15:31

Firma Centauri Production, którą część z Was może znać z takich produkcji jak Tajemnica Janatris czy Evil Days of Luckless John, pragnie uraczyć swoich wiernych fanów kolejną grą. Będzie to Rock of Pariahs, której fabuła oparta została o filmową trylogię w reżyserii Karela Janaka, Snowboardziści (2004), Raftáci (2006) oraz Rock of Pariahs (w produkcji).

Nastały złote czasy dla Gooka: The Mystery of Janatris

Speed, 16 czerwca 2004, 17:31

Angielska wersja nowopowstającej gry przygodowej niewielkiego, czeskiego studia developerskiego Centauri Production – Gooka: The Mystery of Janatris, została ozłocona. Oznacza to mniej więcej tyle, że płytka-matka z rzeczonym programem powędrowała właśnie do tłoczni, gdzie zostanie wielokrotnie powielona, a następnie schludnie zapakowana i przewieziona na sklepowe półki – w Polsce nastąpi to w sierpniu, zaś na świecie już w drugiej połowie czerwca. Dystrybucją w obu przypadkach zajmuje się firma Cenega.

Ruszyła oficjalna strona internetowa gry przygodowej Gooka: The Mystery of Janatris

Speed, 1 czerwca 2004, 12:33

Kilkanaście nowych obrazków, informacje o grze, linii fabularnej, sposobie rozgrywki, a także tapety na pulpit oraz inne materiały związane z grą Gooka: The Mystery of Janatris - od teraz każdy znajdzie je łatwo i szybko w jednym miejscu. Wszystko to dzięki nowopowstałej oficjalnej witrynie internetowej, której stworzenia podjął się nasz rodzimy dystrybutor i zarazem wydawca rzeczonej gry, firma Cenega.