Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Emperor: Battle for Dune

Emperor: Battle for Dune - edytor map

Solnica, 27 grudnia 2001, 13:23

Fani Emperor: Battle for Dune mogą czuć się usatysfakcjonowani – Westwood udostępnił oficjalny edytor map do tej gry.

Ciekawostki ze świata gier (28/11/01)

Sznur, 28 listopada 2001, 14:00

Zespół Firaxis Games również nie ustrzegł się od wielu błędów zawartych w najnowszej adaptacji kultowej gry strategicznej Civilization III. Już w przyszłym tygodniu powinien pojawić się patch poprawiający większość z nich, m.in. kłopoty ze sterownikami nVidia pod Windows XP.

Poranne losowanie nagród...

Michał Bobrowski, 30 lipca 2001, 09:03

W dzisiejszy, słoneczny poranek rozlosowaliśmy zwycięzców w dwóch konkursach, które zakończyły się właśnie na GRY-OnLine. Pierwszy z nich dotyczył wydanej przez firmę IM Group gry Emperor: Battle for Dune. Drugi natomiast tematycznie związany był z najnowszym tytułem w ofercie Techlandu – Speedway Championships. Szczęście uśmiechnęło się do...

Recenzja Emperor: Battle for Dune

Fajek, 20 lipca 2001, 10:34

Emperor: Battle for Dune to tytuł koło którego nikt nie powinien przejść obojętnie. Dlaczego? Argumentów może być bardzo wiele, ale czy nie wystarczy taki, iż jest to kontynuacja gry która zrewolucjonizowała rynek?

Poradnik do Emperor: Battle for Dune

Solnica, 19 lipca 2001, 11:45

Zapraszam do zapoznania się z kolejnym nowym poradnikiem zamieszczonym dzisiaj na naszych stronach, a dotyczącym wydanej nie tak dawno na naszym rynku przez firmę IM Group strategii czasu rzeczywistego – Emperor: Battle for Dune.

Train Simulator bardziej popularny od Emperor'a

Fajek, 28 czerwca 2001, 10:10

Symulator wirtualnych pociągów, Microsoft Train Simulator, znajduje się na drugim miejscu najlepiej sprzedających się gier ostatnich tygodni. Fakt ten może nieco zaskoczyć, biorąc pod uwagę to, że taka gra jak Emperor: Battle for Dune plasuje się jak na razie na miejscu czwartym.

Kolejne łatki do Emperor: Battle for Dune

Sznur, 24 czerwca 2001, 16:25

Najnowszy RTS firmy Westwood Studios, Emperor: Battle for Bune, to kolejny tytuł do którego patche wyrastają ja grzyby po deszczu. Jeszcze nie wszyscy zdążyli zaopatrzyć się w wersję 1.06, a już dobiegły końca testy nowej łatki z numerem 1.07.

Beta test Emperor: Battle for Dune

Solnica, 20 czerwca 2001, 11:06

Dzięki uprzejmości firmy IM Group – polskiego dystrybutora gry Emperor: Battle for Dune, mamy dzisiaj dla Was beta test tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się tytułu z gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Emperor: Battle for Dune tuż tuż

Sznur, 12 czerwca 2001, 14:32

Po blisko miesiącu od trafienia do tłoczni, Westwood Studios ogłosił datę wydania długo oczekiwanego RTS-a Emperor: Battle for Dune. Gra trafi do sklepów na zachodzie 14 czerwca, czyli już za dwa dni.

Emperor: Battle for Dune trafiło do tłoczni!

Fajek, 19 maja 2001, 16:10

Wszyscy fani sagi Franka Herberta być może tym razem będą w pełni usatysfakcjonowani, ponieważ kolejna część Diuny pod tytułem Emperor: Battle for Dune trafiła do tłoczni.

Nowa odjazdowa strategia sieciowa

Łosiu, 4 maja 2001, 06:28

No nareszcie po zapowiedziach setek gier akcji i cRPG przeznaczonych tylko do rozgrywki w sieci Internet me znużone i pozbawione nadziei oczy stratega dostrzegły prawdziwe światełko, a raczej wielką łunę w tunelu. Jest nią najnowsza produkcja Cryo Networks, dzięki której może się powtórzyć sytuacja z roku 1992, tzn. wielki szał – chcecie znać jej tytuł – oto on - Dune Generations.

Zamówienie gry przed premierą może ci się opłacić!

Michał Bobrowski, 26 lutego 2001, 13:15

Na nowatorski pomysł premiowania osób które zamówią grę w systemie pre-order wpadł Westwood, a zastosował go przy okazji trwającej promocji Emperor: Battle for Dune.

Nowe strategie coraz bliżej

Mariusz Klamra, 18 lutego 2001, 14:48

Miłośnicy strategii ucieszą się zapewne z informacji, z których wynika że prace nad najbardziej oczekiwanymi grami idą „pełną parą”. Właśnie została podana oficjalna data premiery Civilization III Sida Meiera, pojawiły się dwa nowe raporty na temat postępu prac nad Fallout Tactics, zaś Westwood uaktualnił oficjalną stronę Emperor Battle for Dune.

Polacy nie gęsi ...

Solnica, 14 lutego 2001, 08:42

... i swój język mają, a na dodatek jest on szanowany przez największych zachodnich wydawców gier.

Nowe informacje ze świata Dune

Michał Bobrowski, 30 stycznia 2001, 11:05

Miłośnicy prozy Franka Herberta z niecierpliwością oczekują na ostateczną wersję Emperor: Battle For Dune, która na powrót przeniesie ich na pustynną Arrakis. Programiści z Westwood w umiejętny sposób starają się podgrzać atmosferę przed premierą m.in. poprzez publikowanie na oficjalnej stronie gry szczegółów na temat nowych typów jednostek.

Nowe jednostki w Emperor: Battle for Dune

Sznur, 15 stycznia 2001, 13:30

Na stronie Westwood Studios, producenta Emperor: Battle for Dune, pojawił się opis jednej z nowych jednostek, którymi będziemy mogli dysponować w grze.

Nowe screeny z Emperor: Battle for Dune

Solnica, 4 stycznia 2001, 11:22

Na oficjalnej stronie poświęconej najnowszej grze z Westwood Studios – Emperor: Battle for Dune umieszczone zostały dwa nowe screeny z przerywników filmowych które będą występować w grze.