Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Driver (1999)

Zwolnienia u twórców Driver: San Francisco

Jiker, 30 listopada 2010, 10:36

Okazuje się, że wiadomość o opóźnieniu premiery Driver: San Francisco ma swój dalszy ciąg. Otóż jak donosi serwis Develop, producenta gry – studio Ubisoft Reflections – może w niedługim czasie opuścić kilkunastu pracowników. Koncern Ubisoft, wydawca nowego Drivera, zdążył już potwierdzić te informacje.

Stary znajomy bohaterem nowego Drivera

Jiker, 8 czerwca 2010, 08:05

Koncern Ubisoft poinformował o uruchomieniu strony internetowej zwiastującej ujawnienie światu nowej części serii Driver. Na jej łamach opublikowany został pierwszy zwiastun produkcji. Zgodnie z oczekiwaniami jest on źródłem kilku ciekawych informacji na temat kontynuacji marki.

Nowy Driver pojawi się na E3

Filip „fsm” Grabski, 27 maja 2010, 19:44

Zbliża się czerwiec a wraz z nim targi E3, które ponownie zelektryzują świat elektronicznej rozrywki. Firma Ubisoft poinformowała dziś pokazów jakich gier możemy się spodziewać w Los Angeles za nieco ponad 2 tygodnie. Miłośnicy serii Driver mogą zacierać ręce.

Driver: San Francisco i Assassin's Creed: Brotherhood tytułami nowych odslon znanych serii?

Jiker, 23 kwietnia 2010, 13:30

Nowa odsłona cyklu Driver, zapowiedziana przez Ubisoft w styczniu bieżącego roku, to tak naprawdę jedna niewiadoma. Nic więc dziwnego, że na wagę złota jest każda, nawet najmniejsza wzmianka na jej temat. Takową właśnie „rewelacją” podzielił się ze światem serwis superannuation, który dotarł do wskazówek na temat miasta, w którym najprawdopodobniej będzie się toczyć akcja gry.

Plany wydawnicze Ubisoft na najbliższy rok - więcej sequeli, mniej nowości

Cairine, 10 lutego 2010, 10:39

Wczoraj mogliśmy zapoznać się z rewelacyjnymi zapowiedziami Electronic Arts związanymi z produkcjami, które pojawią się na rynku w tym roku. Na odpowiedź ze strony Ubisoftu nie trzeba było długo czekać. Również wczoraj odbyło się spotkanie szefów firmy z inwestorami, na którym przedstawiono plany wydawnicze na najbliższy rok.

Nadchodzi nowy Driver

Filip „fsm” Grabski, 19 czerwca 2008, 08:08

BBC nakręciło niedawno program o tym, jak się robi gry komputerowe. W tym celu odwiedziło jedno ze studiów Ubisoftu, które (zgodnie z treścią materiału) pracuje nad nową odsłoną Drivera.

Driver 5 w marcu?

Metatron, 15 października 2007, 08:56

Po premierze pecetowej wersji gry Driver: Parallel Lines nie pojawiały się żadne informacje na temat kontynuacji serii. Fani wiedzieli jedynie, że trwały przymiarki do stworzenia odsłony przeznaczonej na konsole nowej generacji. Brak informacji na ten temat mógł świadczyć o tym, że zarzucono projekt, jak się jednak okazało, może być inaczej.

Ubisoft jest już właścicielem marki Driver

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2006, 09:00

Koncern Ubisoft poinformował wczoraj, że sfinalizował już transakcję z firmą Atari dotyczącą przejęcia marki Driver oraz studia Reflections Interactive, które odpowiedzialne jest za powstanie wszystkich, opublikowanych dotychczas odcinków cyklu.

Prawa do cyklu Driver w rękach koncernu Ubisoft

Krystian Smoszna, 14 lipca 2006, 08:10

Parallel Lines to ostatni produkt z cyklu Driver, przynajmniej dla firmy Atari. Z opublikowanych wczoraj informacji wynika, że prawa do tego popularnego cyklu przejmie koncern Ubisoft.

Roger Avary scenarzystą i reżyserem filmu Driver

Krystian Smoszna, 21 kwietnia 2006, 07:28

Silent Hill nie będzie jedynym filmem związanym z branżą gier komputerowych, w którego tworzeniu aktywnie uczestniczy Roger Avary. Kanadyjski scenarzysta ma bardzo ambitne plany na przyszłość i już wkrótce rozpocznie prace nad obrazem o nazwie Driver.

Twórca serii Driver bogatszy o 4 miliony USD, płaci Atari

ComCo, 27 lutego 2006, 15:43

Dokładnie o 10:00 opublikowaliśmy dzisiaj wiadomość dotyczącą ugody zawartej między Atari oraz American Video Graphics. Na jej podstawie, ten pierwszy podmiot ma zapłacić drugiemu odszkodowanie w wysokości 300 tysięcy USD. To jednak nie koniec niespodziewanych wydatków Atari.

Kolejna gra z serii Driver zapowiedziana

Krooliq, 22 sierpnia 2005, 09:46

Na tegorocznych targach Games Convention, koncern Atari ujawnił tytuł kolejnej odsłony popularnego cyklu Driver – czwarta cześć gry będzie nosić podtytuł Parallel Lines i ukaże się w wersji na konsole PlayStation 2 oraz Xbox. A jej premiera jest zaplanowana na marzec 2006 roku.

Driver 4 w produkcji!

Krystian Smoszna, 18 maja 2005, 06:29

Jeśli wierzyć internetowemu serwisowi GameRankings, najlepszą edycją gry DRIV3R okazała się ta, przeznaczona na telefony komórkowe. Oceny programu na „duże” platformy są druzgoczące, zwłaszcza te, dotyczące wersji na PC. Mimo to, kiepskie recenzje najwyraźniej nie przeszkadzają szefom koncernu, o czym najlepiej świadczy ta wiadomość. Mówiąc krótko: „czwarty” Driver został oficjalnie zapowiedziany

Twórca serii Driver opuszcza studio

[email protected], 16 grudnia 2004, 16:24

Dziwne rzeczy dzieją się wokół studia Reflections Interactive. Być może nie byłoby w tym nic takiego, gdyby nie tajemnicze zaginięcie gry Driv3r na PC, o którym pisaliśmy na początku listopada. Najpierw mieliśmy problemy z wersją konsolową, potem pojawiły się podejrzane recenzje, a wydanie komputerowe znikło z planów wydawcy. Teraz z pracy zrezygnował twórca serii.

Osiągnięcia Atari – seria Driver sprzedana w 12 milionach egzemplarzy

Kull, 16 czerwca 2004, 08:43

Wydawca gier o kultowej już nazwie Atari opublikował sprawozdanie, w którym zawarł informacje dotyczące globalnych ilości sprzedanych egzemplarzy najlepszych serii gier opatrzonych jego firmowym znaczkiem.

Jak się miewa Driver 3?

eLKaeR, 27 sierpnia 2003, 13:48

Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku na sklepowych półkach zaparkuje trzecia część, zapoczątkowanego w 1999 roku, cyklu Driver. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam garść dodatkowych informacji, dotyczących najnowszej odsłony „Kierowcy”.

Driver 3 opóźniony...

Fajek, 3 kwietnia 2003, 12:23

Firma Atari wraz z Reflections Interactive poinformowała, że ich wspólny projekt, który jest w chwili obecnej realizowany zostanie opóźniony. Mowa o grze Driver 3 i przesunięciu jej premiery na wiosnę 2004 roku. Początkowo Driver 3 był zapowiadany na koniec roku 2003...

"Kierowca" jedzie do Hollywood

eLKaeR, 27 lutego 2003, 12:44

Studio Reflections Interactive intensywnie pracuje nad trzecią częścią serii Driver, która powinna ujrzeć światło dzienne jeszcze w 2003 roku - wśród docelowych platform sprzętowych figurują komputery klasy PC oraz konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Natomiast korporacja Infogrames oświadczyła, iż podpisała umowę z niemiecką wytwórnią Constantin Film. Dzięki wspomnianemu układowi ten ostatni podmiot uzyskał prawa do realizacji filmu pełnometrażowego i serialu telewizyjnego, mających nawiązywać do warstwy fabularnej rzeczonego cyklu.

Driver 3 - pierwsze zdjęcia

Fajek, 4 stycznia 2003, 12:36

O grze Driver słyszał chyba każdy. Niestety w jego drugą część mieli okazję pograć jedynie posiadacze konsoli Sony Playstation, gdyż wersja ta niestety nie pojawiła się na PC’ty. Wiadomo już, iż do pewnego czasu są prowadzone prace na trzecią częścią Drivera w wersji na PS2, który najprawdopodobniej zawita również na „blaszaki”.

Driver 3 także na PC!

Solnica, 18 lipca 2002, 10:05

Będzie! Posiadacze PC, którzy obawiali się iż Driver 3 podobnie jak część oznaczona numerem „2” pojawi się tylko w wersji na którąś z konsol (lub ewentualnie kilka) mogą odetchnąć z ulgą. Infogrames planuje wydać tą grę także na platformę PC.

Driver 3 trailer

Fajek, 16 lipca 2002, 12:00

Firma Atari (Infogrames) opublikowała pierwszy zwiastun z gry Driver 3 na konsolę Playstation 2...

Promocyjna przedsprzedaż w Timsofcie

Łosiu, 26 czerwca 2001, 16:51

Informuję, iż w ramach promocyjnej przedsprzedaży do 5 lipca włącznie stali klienci sklepu Timsoft mogą zamówić z naszej strony lub bezpośrednio ze sklepu dwie gry Desperados: Wanted Dead or Alive oraz Alone in the Dark 4: The New Nightmare w obniżonych cenach.