Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Vivat Slovakia

Wielka nostalgia i wielki ból zębów. „Słowackie GTA” to oldskulowy chłam, który ubawił mnie do łez

Krzysztof Mysiak, 2 maja 2024, 11:12

Zastanawiacie się, dlaczego powstaje tak mało produkcji w stylu GTA? Vivat Slovakia doskonale pokazuje, że lepiej nie porywać się na to, jeśli nie masz naprawdę dużego studia… które wie, jak w ogóle robić gry.

Słowackie GTA debiutuje w Steam Early Access. W Vivat Slovakia wcielimy się w tajnego agenta i oczyścimy Bratysławę z przestępczości

Kamil Kleszyk, 18 kwietnia 2024, 14:09

Premierę we wczesnym dostępie ma dzisiaj Vivat Slovakia. Ukazana z perspektywy trzeciej osoby gra akcji z otwartym światem została ochrzczona mianem „słowackiego GTA”.

Nowy Need for Speed, słowackie GTA i nuta nostalgii z Wielką Encyklopedią Gier; za nami mocny tydzień w branży

Krzysztof Mysiak, 23 lutego 2024, 20:52

20 nowych wpisów gier i zmiany w datach premier kolejnych 27 nadchodzących pozycji – ten tydzień był naprawdę obfity w wydarzenia. Zapraszam na przegląd Encyklopedii Gier, nr 8/2024, w którym m.in. podsumowujemy nowości z Nintendo Direct i IGN FanFest.

Czekając na GTA 6, zagramy w „GTA na Słowacji”. Otwarty świat i klimat lat 90. mogą jednak nie zapewnić sukcesu Vivat Slovakia

Michał Harat, 16 lutego 2024, 22:22

Słowackie studio Team Vivat podało datę debiutu we wczesnym dostępie swojej gry Vivat Slovakia, w której jak na dłoni widoczne są inspiracje serią GTA. Ulice Bratysławy będziemy mogli przemierzać już w kwietniu.