Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Severance: Blade of Darkness

Zamieszanie wokół Rebel Act Studios

Łosiu, 16 listopada 2001, 09:46

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Rebel Act Studios (twórcy Severance: Blade of Darkness) prawdopodobnie kończy swą działalność. Przedstawiciele firmy zaprzeczyli tym doniesieniom, jednak potwierdzili, że poszukują silnego partnera i prowadzą rozmowy z kilkoma międzynarodowymi wydawcami. Równocześnie doszła do nas wiadomość, że firma Digital Legends założona przez trzech byłych pracowników Rebel Act Studios przedstawiła pierwsze grafiki ze swej nowej produkcji oraz ujawniła jej tytuł - Nightfall Dragons.

Złych informacji ciąg dalszy...

Łosiu, 8 listopada 2001, 11:42

Niedawno informowaliśmy o zamknięciu hiszpańskiego wydawcy Dinamic Multimedia, a teraz do listy firm zajmujących się grami komputerowymi, które nie wytrzymały panującego obecnie kryzysu dołączył (jeszcze nie oficjalnie) znany hiszpański producent Rebel Act Studios, twórca Severance: Blade of Darkness.

Blade of Darkness 2 zapowiedziane

Solnica, 5 października 2001, 14:53

Codemasters ujawnił, iż planuje stworzenie sequela gry akcji Blade of Darkness. Wszystko wygląda ładnie i ślinka już cieknie, niestety radość wszystkich posiadaczy sprzętu klasy PC zmąci jeden „mały” szczegół.

Severance: Blade of Darkness - Poradnik

Solnica, 31 sierpnia 2001, 17:49

Zapraszam do kolejnego, bardzo obszernego materiału, który znalazł się dzisiaj na naszych stronach. Tym razem mamy coś dla osób lubiących krwawe i efektowne walki, gdyż jest to poradnik do Severance: Blade of Darkness.

„Krwawa przygoda” - recenzja Severance: Blade of Darkness

Solnica, 5 kwietnia 2001, 11:23

To nie jest gra dla dzieci!!! Nawet po wyłączeniu bardziej krwawych wstawek to wciąż nie jest gra dla dzieci!!! O czym mówię? Oczywiście o najnowszej produkcji hiszpańskiego zespołu Rebel Act Studios – Severance: Blade of Darkness, której to recenzję znajdziecie od dziś na naszych stronach.

Edytor leveli do Severance: Blade of Darkness

Łosiu, 26 marca 2001, 08:45

Miłośników mrocznej gry akcji/cRPG Severance: Blade of Darkness zapewne ucieszy wiadomość o tym, iż firma Codemasters wypuściła edytor leveli, dzięki któremu będziecie mogli spędzić przy niej jeszcze kilka bezsennych i obfitujących w walkę nocy.

W USA pojawiły się trzy bardzo oczekiwane tytuły

Sznur, 22 lutego 2001, 13:08

W sklepach w USA pojawiło się jednocześnie kilka bardzo oczekiwanych tytułów. Electronic Arts wydał Clive Barker's Undying, horror na engine Unreal Tournament, Gathering of Developers wypuściło Severance: Blade of Darkness, hack & slash cRPG w prześlicznej grafice 3D z Rebel Act Studios, a fani serii Advanced Dungeons & Dragons z Interplay doczekali się Heart of Winter – dodatku do Icewind Dale.

Złoty Blade of Darkness

Solnica, 19 stycznia 2001, 00:53

Jeden z hiszpańskich serwisów poświęconych grom (Area66) podał nieoficjalną jeszcze informację z której wynika, iż produkcja Severance: Blade of Darkness - gry akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby z Rebel Act Studios weszła w fazę gold, czyli gra została oddana do powielania.

Aktualizacja działu Daty Wydania (08/01/01)

Soulcatcher, 8 stycznia 2001, 11:37

Zaktualizowaliśmy dział daty wydania zgodnie z najnowszymi informacjami. Z tego co widać większość gier cRPG odpłynęła w dal w stosunku do wcześniejszych planów wydawniczych.