Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat We Dare

We Dare zakazane w Wielkiej Brytanii

Kono, 10 marca 2011, 12:45

Wygląda na to, że nie tylko gry, które otrzymują oznaczenia +18 są zakazywane. Okazuje się, że sprzedaż wzbudzającego sporo kontrowersji tytułu We Dare (PS3, Wii) została zabroniona na terenie Wielkiej Brytanii.

Reklama gry We Dare zbyt odważna dla graczy spoza Europy

Olek, 1 marca 2011, 12:29

Zamieszania wokół nowej gry towarzyskiej przygotowywanej przez koncern Ubisoft ciąg dalszy. Wydawca uznał, że nie tylko We Dare, ale nawet jego reklama są zbyt zbyt odważne dla odbiorców spoza Europy i wprowadził blokadę regionalną w serwisie youtube.com. Potwierdziły się także wcześniejsze doniesienia o tym, że gra ukaże się wyłącznie na Starym Kontynencie.

Gra dla swingersów od Ubisoftu wzbudza kontrowersje

Hed, 27 lutego 2011, 12:14

Kilka dni temu firma Ubisoftu zapowiedziała prawdopodobnie pierwszą grę w historii dla swingersów, czyli We Dare. W produkcji gracze angażują się w minigierki podsycone erotycznymi akcentami. Okazuje się, że tytuł zdążył wzbudzić spore kontrowersje i negatywne opinie kilku komentatorów i zaniepokojonych rodziców.

We Dare – recepta na ostrą randkę?

Olek, 25 lutego 2011, 13:58

Kto powiedział, że gry wideo nie mogą być dobrym sposobem na wprowadzenie odrobiny pikanterii w życiu erotycznym? Koncern Ubisoft opublikował dziś odważny zwiastun gry We Dare. Jeśli wierzyć reklamie, całowanie, potrząsanie i poklepywanie bezprzewodowych kontrolerów powinno zachęcić pary do miłosnych igraszek.