Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Def Jam: Icon

Nowi bohaterowie Def Jam: Icon

BK, 17 kwietnia 2007, 10:26

Fani gier wideo cały czas zaskakują nas swoją pomysłowością i pracowitością. Właśnie znaleźli nowy sposób na powiększenie listy znanych postaci występujących w grze Def Jam: Icon – bez potrzeby ściągania z sieci dodatków.

Demo Def Jam: Icon też dla PlayStation 3

eLKaeR, 15 marca 2007, 09:09

Już od ponad miesiąca posiadacze platformy Xbox 360 mają za pośrednictwem Xbox Live dostęp do pokazowej wersji bijatyki, zatytułowanej Def Jam: Icon i przygotowanej przez korporację Electronic Arts. Natomiast dopiero dziś demo trafi do użytkowników PlayStation 3 (premiera konsoli w Polsce za osiem dni) poprzez internetowy system PlayStation Network.

Def Jam: Icon już dostępne w Stanach Zjednoczonych

Basza, 7 marca 2007, 10:28

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oświadczyli, że od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już nabyć ich najnowszą grę o nazwie Def Jam: Icon, a przyjdzie za nią zapłacić 59,99 dolarów. Produkcja ta dostępna jest tylko dla posiadaczy konsoli Xbox 360 i PS3. Już niedługo pojawi się ona na naszym kontynencie, w tym także i w Polsce, bowiem jej europejską premierę ustalono na 23 marca.

Demo Def Jam: Icon już dziś na Xbox Live

Metatron, 8 lutego 2007, 11:49

Opóźnienie grywalnego dema gry Def Jam: Icon zdenerwowało sporą liczbę graczy, którzy pragnęli już przetestować nową odsłonę brutalnych walk między gwiazdami hip-hopu. Przypominamy, że miało być ono dostępne do ściągnięcia z serwisu Xbox Live już w zeszły czwartek, jednak wydawca gry, Electronic Arts, przesunął ten termin na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Brzmienie Def Jam: Icon

eLKaeR, 5 lutego 2007, 11:44

Zapowiadane na miniony czwartek demo gry pt. Def Jam: Icon w wersji dla Xboxa 360 zostało ostatecznie opóźnione. Tymczasem teraz korporacja Electronic Arts podała, jakie licencjonowane utwory muzyczne usłyszymy w pełnej wersji (premiera za około miesiąc) tej nowej bijatyki z udziałem hip hopowych gwiazd – zarówno na platformie X360, jak i na PlayStation 3.

Hip hopowcy pobiją się już pojutrze w demonstracyjnej wersji Def Jam: Icon

eLKaeR, 30 stycznia 2007, 09:09

Hip hopowe gwiazdy pojedynkują się nie tylko na słowa, beaty i resztę typowo scenicznych popisów, ale również na pięści i inne argumenty stricte siłowe – tak przynajmniej dzieje się w grach spod znaku Def Jam. Posiadacze PlayStation 3 i Xboxa 360 spodziewają się już w marcu bieżącego roku nadejścia bijatyki pt. Def Jam: Icon. Dla użytkowników konsoli marki Microsoft przewidziano wersję pokazową.

PlayStation 3 i Xbox 360 na celowniku "Elektroników" z Wietrznego Miasta

eLKaeR, 26 października 2006, 09:09

Pierwszym oficjalnie zapowiedzianym projektem nowego studia korporacji Electronic Arts, zlokalizowanego w samym centrum Chicago, jest Def Jam: Icon. Szczegółowo informowaliśmy Szanownych Czytelników o tej pozycji przed tygodniem, natomiast dziś mamy świeże wiadomości, dotyczące kolejnych elektroniczno-rozrywkowych przedsięwzięć "Elektroników" z Wietrznego Miasta.

Electronic Arts wyprodukuje trzydzieści gier na PLAYSTATION 3

maciek_ssi, 20 października 2006, 17:40

Electronic Arts, jeden z największych wydawców i producentów gier, przechodzi właśnie okres restrukturyzacji. Jednakże według poniższych wieści nie wpłynie to jednak na masową produkcję kolejnych, nowych tytułów, szczególnie na konsolę PLAYSTATION 3.

Jeszcze więcej bezpardonowych bijatyk z udziałem hip hopowych gwiazd w Def Jam: Icon

eLKaeR, 19 października 2006, 07:44

Całkiem niedawno recenzowaliśmy grę pt. Def Jam: Fight for NY: The Takeover, czyli kieszonkową odsłonę popularnego cyklu bijatyk, doskonale znanego posiadaczom konsol stacjonarnych. Właśnie ku nowej generacji tych ostatnich zmierza kolejna część serii, nazwana Def Jam: Icon. Korporacja Electronic Arts ujawniła pierwsze informacje tekstowo-graficzne na temat nadchodzącej pozycji.