Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Privates

Walka o czystość kobiecego łona zdobyła nagrodę BAFTA

Len, 29 listopada 2011, 12:09

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) przyznała nagrodę grze Privates, traktującej o chorobach wenerycznych i problemach towarzyszących stosunkowi seksualnemu. W uzasadnieniu tego wyboru, czytamy że gra łączy wartości edukacyjne oraz przystępne i humorystyczne ujęcie problemu.

„Męski” dodatek do gry Privates w drodze

Olek, 1 listopada 2010, 17:10

Na firmowej stronie studia Zombie Cow pojawiła się zapowiedź bezpłatnego rozszerzenia typu DLC do platformówki z edukacyjnym zacięciem – Privates. Tym razem kondomopodobni marines mają zmierzyć się z tym, co zastać można w zakamarkach męskiego ciała.

W co pograć za darmo - część 8 (LoL, Privates, Alien Swarm i inne)

Hed, 5 października 2010, 10:55

Przegląd darmowych gier powraca po kilku tygodniach nieobecności wywołanej zaburzeniami w czasoprzestrzeni i niesprzyjającymi układami planetarnymi. Czas nadrobić zaległości i przyjrzeć się najlepszym darmowym produkcjom ostatnich miesięcy. Miłośnicy bezpłatnej alternatywy narzekać nie powinni, bo swoimi tytułami uraczyła nas firma Valve a nawet instytucja NASA.

Walka o zdrowie kobiecych narządów w grze Privates jednak nie dla posiadaczy Xboksa 360

Sarge, 18 września 2010, 11:25

O Privates było głośno od pierwszych zapowiedzi z powodu nietypowej tematyki. Miała to być chyba pierwsza strzelanina w historii, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała. Od początku sierpnia tytuł jest dostępny dla posiadaczy pecetów, a na swoją wersję wciąż czekali użytkownicy Xboksów 360. Jak się jednak niestety okazało, do premiery na tym systemie już nie dojdzie.

Stocz walkę o zdrowie intymnych części ciała w darmowej grze Privates

Adrian Werner, 8 sierpnia 2010, 09:45

Doświadczeni gracze mają za sobą tysiące wirtualnych bitew, w których za pola bitewne robiły różnorodne lokacje zarówno na Ziemi, jak i w kosmosie oraz na innych planetach. Właśnie wypuszczona darmowa gra akcji zatytułowana Privates jest bodajże pierwszą strzelanką, której akcja toczy się w rejonach intymnych części ludzkiego ciała.

Dramatyczna walka komandosów w kobiecym łonie tematem gry Privates

Hed, 12 maja 2010, 11:15

Deweloper Zombie Cow Studios, znany z zabawnych produkcji niezależnych (Ben There, Dan That!, Time Gentlemen, Please!), ujawnił nową strzelankę – Privates - która zabierze nas do miejsc na co dzień skrywanych. Zapomnijcie o kolejnej nudnej wyprawie na tropikalną wyspę pełną terrorystów. Tym razem zwiedzimy waginy i odbyty, aby walczyć z paskudnymi infekcjami.